6 zasad podstawowej garderoby eleganckiego mężczyzny

Dziś nowoczesny mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, do czego dąży. Przeważnie właśnie poprzez swój strój manifestuj status majątkowy. Z reguły ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Kupno stylowych ubrań do dobra inwestycja, ponieważ dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku pacy. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też trzeba uzupełnić swoją garderobę.

Autor: paul goyette
Nim wybierzemy się na zakupy, trzeba sprawdzić kilka istotnych elementów.Przede wszystkim, jaki mamy typ figury oraz jaki rozmiar. W przypadku męskich ubrań kwestia rozmiaru jest nieco bardziej złożona,ponieważ wybierając na przykład koszulę, trzeba znać długość rękawa i rozmiar kołnierzyka. Naturalnie w profesjonalnym sklepie z konfekcją męską uzyskamy fachową pomoc sprzedawcy, aczkolwiek takie informacje lepiej pamiętać. Poza tym mając świadomość, który model sylwetki posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój koszuli czy spodni, aby wyglądać jak najlepiej. Trzeba pamiętać, aby unikać ubrań, które deformują sylwetkę lub podkreślają wszystkie jej niedoskonałości.

Modne koszule męskie (odwiedź stronę na www.koszule-meskie.sklep.pl) to klasyka każdej garderoby. Idealnie dobrana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w na spotkaniu biznesowym, jak i na romantycznej kolacji. Najbardziej elegancka jest koszula - kontynuuj - z długim rękawem w jednolitym kolorze. To również niezatopiona część dress code’u w poważnej firmie. Koszula z krótkim rękawem jest raczej mniej oficjalna i na pewno nie należy jej ubierać na spotkania biznesowe. Pamiętajmy, że wysokiej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Zazwyczaj markowe modele są wykonane z dobrej bawełny, dzięki czemu koszula dobrze się pierze i prasuje.

Moda męska na Walentynki
Autor: Digel
Źródło: Digel
Każdy stylowy mężczyzna musi mieć w swojej garderobie wysokiej jakości garnitur. Naturalnie na co dzień można ubrać świetnie skrojoną marynarkę, jednak w oficjalnych sytuacjach garnitur jest niezastąpiony. Bezpieczny kolor, który zalecamy to marengo, czyli ciemniejszy odcień szarego. Oczywiście na specjalne okazje można zakupić coś bardziej odważnego, przykładowo garnitur w drobne paski. Aby efekt był idealny do eleganckiego garnituru warto ubrać koszulę z mankietem. Wtedy niezastąpionym elementem kompletu będą złote spinki do koszuli (warte przeczytania na koszule-meskie.sklep.pl).

Obejrzyj