Syndicate content

atrakcje

Dużo form rozrywki przeżywa swoją drugą młodość - pasjonujące planszówki

gry planszowe, planszówki
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Zapomniane i odłożone kiedyś w kąt gry są aktualnie coraz nagminniej wyciągane z zakamarków szaf. Przede wszystkim tyczy się to kultowych planszówek, które dawniej były największą atrakcją wieczoru z rodziną. W dobie internetu, smartfonów i social mediów zdawać by się mogło, że powrót do planszówek to coś nierealnego. Jest jednakże zupełnie inaczej.

Co należy zwiedzić w Warszawie, co jest szczególnie godne uwagi? Sprawdź nasze propozycje i nie przegap najistotniejszego

Warszawa
Źródło: flickr.com
Jako stolica naszego kraju Warszawa faktycznie zasługuje na uwagę przyjezdnych. Liczne wycieczki, które przybywają do tego miasta, koncentrują się na tych zabytkach, jakie już dawno zostały symbolami miasta. To wspaniałe pomniki historii, obok jakich nie można przejść obojętnie. Czym jest w stanie oczarować Warszawa? Co niezbędne powinniśmy uwzględnić w programie swej wycieczki do tego miasta? Przed Państwem mały poradnik dla tych, którym marzy się przyjazd do Warszawy.

Góry z niesamowitą urodą niczym z Narnii

Karkonosze
Autor: hr.icio
Źródło: flickr.com
Góry to całkiem inny świat, tu można „złapać Pana Boga za nogi”. W Karkonosze możemy przybyć i nie mieć załatwionego noclegu, a i tak na pewno nie będziemy musieli spać pod chmurką. Tak właśnie już jest z noclegi w Karkonoszach. Tu raczej nie ma tłumu turystów, więc jest to doskonałe miejsce, by napawać się ciszą i spokojem gór.

Obejrzyj