Syndicate content

atrakcje

Dużo form rozrywki przeżywa swoją drugą młodość - pasjonujące planszówki

gry planszowe, planszówki
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Zapomniane i zostawione dawniej w kąt gry są aktualnie coraz nagminniej wyciągane z zaułków szaf. Przede wszystkim dotyczy to popularnych planszówek, które kiedyś były najogromniejszą atrakcją wieczoru z rodziną. W dobie internetu, smartfonów i social mediów zdawać by się mogło, że powrót do planszówek to coś nierealnego. Jest natomiast całkowicie inaczej.

Co należy zwiedzić w Warszawie, co jest szczególnie godne uwagi? Sprawdź nasze propozycje i nie przegap najistotniejszego

Warszawa
Źródło: flickr.com
Jako stolica Polski Warszawa z pewnością zasługuje na uwagę przyjezdnych. Liczne wycieczki, które przybywają do Warszawy, skupiają się na tych zabytkach, które już dawno zostały symbolami miasta. To wspaniałe pomniki historii, obok których nie sposób przejść obojętnie. Czym może oczarować stolica? Co niezbędne należy uwzględnić w programie swej wycieczki do tego miasta? Oto mały poradnik dla ludzi, którym marzy się wizyta w stolicy.

Góry z niesamowitą urodą niczym z Narnii

Karkonosze
Autor: hr.icio
Źródło: flickr.com
Góry to całkiem inny świat, tu można „złapać Pana Boga za nogi”. W Karkonosze możemy przybyć i nie mieć załatwionego noclegu, a i tak na pewno nie będziemy musieli spać pod chmurką. Tak właśnie już jest z noclegi w Karkonoszach. Tu raczej nie ma tłumu turystów, więc jest to doskonałe miejsce, by napawać się ciszą i spokojem gór.

Obejrzyj