Buty - temat rzeka, czyli co należy posiadać w szafie. Jakie modele zakupić?

Sporo kobiet ma tendencje do nabywania dużej ilości obuwia. Jednak tak na dobrą sprawę trudno się oprzeć robieniu zakupów, gdy w sklepach mamy taką mnogość najróżniejszych modeli.
Bez wątpienia warto mieć przynajmniej taki podstawowy zestaw, który posłuży nam okrągły rok.


ciasto w formie
Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com


propozycje
Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto


Warto mieć w szafie przewiewne sandały clarks. Tak dobrej jakości buty z pewnością wytrzymają nam dłużej, niż sandały z niższej półki. To się właściwie tyczy każdego obuwia, bo lepiej wydać więcej na dobrą jakość i posiadać buty na dłużej. W parze z sandałami idą oczywiście niezastąpione japonki, jakie docenimy podczas wakacyjnych spacerów nad morzem. W okresie letnim przyda się z pewnością chociaż jedna para sportowych butów renomowanej firmy, ale również standardowe trampki, jakich nie będzie nam szkoda na spacery w gorszą pogodę. Trampki to bardzo uniwersalne buty, jakie pasują do całego mnóstwa kreacji.


W szafie musimy posiadać eleganckie obuwie. Nie powinno zabraknąć ciemnych szpilek, lecz również eleganckich balerin. Zimą z pewnością ubierzemy raczej kozaki, lub cieplejsze botki. Na deszcz przydatne będą kalosze. Są też niezawodne na poranne spacery z psem po rosie, lecz na pewno również można znaleźć dla nich wiele innych możliwości użycia, jak chociażby grzybobranie - http://clarks24.pl/index.php/site/products/products_list/Smart,13,73.html. Kiedy chodzi o kupowanie butów, to na pewno mamy tendencję do kupowania tych, które są naszymi ulubionymi, ponieważ lubimy w takich butach najczęściej chodzić.
Nie ma w tym nic złego, natomiast wiedzmy by również wyposażyć swoją szafę w taki podstawowy rodzaj obuwia, jaki nas nie zawiedzie. Nawet jeśli wydarzy się jakaś niespodziewana sytuacja, to będziemy mieć pewność, iż we własnej szafie uda się znaleźć właściwe obuwie.

Obejrzyj