Co na siebie włożyć, żeby wyglądać trendy?

Moda jest niezwykle istotnym elementem naszego życia. zazwyczaj coś jest akurat w modzie, a coś innego od trendów odstaje. Choć dotyczy ona każdej płaszczyzny życia, kojarzy się ją zwłaszcza z tym, co nosimy na sobie. Nasz sposób ubierania całościowo dyktowany jest najnowszymi trendami w modzie. Dla płci pięknej w szczególności ważne są sukienki.
modna kobieta
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy przykładają do niego małą, a niektórzy dużą wagę, ale w sklepach nieczęstoznajdziemy produkt, który modny nie jest. Czy tego chcemy czy nie nosimy to, co dyktuje nam moda. Dla panów są to garnitury męskie. Strój możemy podzielić w różny sposób. Najczęściej spotykanym sposobem podziału jest jednak forma ubierania się do pracy i po pracy. I jeżeli typ naszego fachu wymaga od nas przestrzegania pewnych norm, tak po pracy sami jesteśmy panami sytuacji. Jakie więc kierunki Hitem sezonu wiosna/lato 2012 są sukienki podobne do tych, jakie nosiło się w latach 60. o pastelowym zabarwieniu. Przebojem wdarły się matowe żółcie, wyblakłe róże i fiolety, oraz pomarańcze. Na oficjalne spotkanie rewelacyjne są sukienki wieczorowe. W tym przypadku zwyczajowo króluje mała czarna, lecz do głosu łagodnie dochodzą także biele.

Żakiety – świetny dodatek na wieczór

Na chłodne dni do sukienki wieczorowej świetnie pasują tuniki dla pań. Tutaj moda również ma coś do powiedzenia. W sezonie wiosna/ lato 2012 na czasie są głębokie kolory i długie fasony. Modne stały się żakiety wiązane nieco powyżej pasa, a popularnym kolorem stał się granat. Taka moda obowiązuje w całej Europie także w Irlandii - strona www.

Tuniki, damskie koszule idealne na wyjście ze znajomymiModne pozostają także tuniki. Rozchwytywane są motywy wielokolorowe jak również kwiatowe. Nowym pomysłem są tuniki o nierównomiernie rozmieszczonych kolorach i kształtach, które sprawiają wrażenie krótkich sukienek. Jeśli chcemy wyglądać kobieco, możemy zainwestować również w spódniczkę i elegancką damską koszulę. Pamiętajmy jednak, że zapinanie na guziki nie jest już trendy. Obecnie modne są koszule damskie z żabotem lub delikatnym krawatem. W takiej kreacji o wiele prościej znaleźć posadę: strona internetowa.

Koszule męskie wciąż trendy
zatłoczone open office
W przypadku mody męskiej, mało się zmieniło. komponentem Nieodłączną częścią męskiej garderoby są koszule męskie. Tutaj pole do manewru jest duże, jednak w okresie letnim górują pastelowe barwy. Wciąż na czasie jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według znawców, najbardziej uniwersalny komponent stroju każdego mężczyzny.

Obejrzyj