Syndicate content

deweloperzy

Prawdopodobnie właśnie dziś jest odpowiedni moment na kupno mieszkania? Sprawdź jakie są mieszkania na sprzedaż w Twojej okolicy

nowe mieszkanie
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek nieruchomości przez cały czas się powiększa, ponieważ corocznie realizowane są nowe inwestycje. Większość osób zaciekawionych jest mieszkaniem w centrum miasta, więc najbardziej oblegane są nieruchomości położone maksymalnie 5 km od centrum.

Apartamenty na sprzedaż w polskich miejscowościach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu nieruchomości to są one dobrą inwestycją. Sporo osób wybiera drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też pewnego rodzaju inwestycja, która na sto procent jest dobra. Te osoby, które posiadają więcej pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić w niskiej cenie, następnie je wynajmować, a następnie, kiedy ceny będą wyższe można mieszkanie przekazać dalej. Sprzedaż mieszkań to genialny biznes. Trzeba jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być świetnym agentem nieruchomości.

Jak kupić najlepsze lokale mieszkalne w Gdańsku?

mieszkania Villa Galicja
Autor: Firma UBM
Źródło: Firma UBM
Teraz trwa dla sprzedawców nieruchomości niepewny moment. Zakończony niedawno program RnS i niesprecyzowany czas rozpoczęcia Mieszkania dla młodych, spowalnia znacznie handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą lepiej pomyśleć gdzie i z jaką możliwością zysku mogą zainwestować. Istnieją rejony jak Pomorze nie utyskują chętnych do zakupu. Dużą siłą nabywczą takiego np. Gdańska jest istnienie sporej liczby zachodniego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe Gdańsk opłacały się praktycznie zawsze.

Obejrzyj