Syndicate content

deweloperzy

Prawdopodobnie właśnie dziś jest odpowiedni moment na kupno mieszkania? Sprawdź jakie są mieszkania na sprzedaż w Twojej okolicy

nowe mieszkanie
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek nieruchomości nieustannie się powiększa, bowiem corocznie realizowane są nowe inwestycje. Multum osób zaciekawionych jest domem w centrum miasta, więc najbardziej oblegane są posiadłości umiejscowione maksymalnie 5 km od centrum.

Apartamenty na sprzedaż w polskich miejscowościach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mieszkania to są one świetną inwestycją. Sporo osób kupuje drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też swoistego rodzaju inwestycja, która na pewno jest dobra. Ci, którzy mają dużo pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić po okazjonalnej cenie, później można je wynajmować, a później, kiedy ceny okażą się wyższe możemy mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to genialny biznes. Musimy jednak mieć głowę na karku. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być świetnym agentem do spraw nieruchomości.

Jak kupić najlepsze lokale mieszkalne w Gdańsku?

mieszkania Villa Galicja
Autor: Firma UBM
Źródło: Firma UBM
Teraz trwa dla sprzedawców nieruchomości niepewny moment. Zakończony niedawno program RnS i niesprecyzowany czas rozpoczęcia Mieszkania dla młodych, spowalnia znacznie handel nieruchomościami. Deweloperzy muszą lepiej pomyśleć gdzie i z jaką możliwością zysku mogą zainwestować. Istnieją rejony jak Pomorze nie utyskują chętnych do zakupu. Dużą siłą nabywczą takiego np. Gdańska jest istnienie sporej liczby zachodniego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe Gdańsk opłacały się praktycznie zawsze.

Obejrzyj