Syndicate content

etat

Wstukaj w wyszukiwarkę hasło robota programista Wrocław, a niezaprzeczalnie wyszperasz coś interesującego

programista w pracy
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy człowiek wie o tym, że współcześnie niezwykle ciężko jest znaleźć zadowalającą i zarazem dobrze płatną pracę.

W jaki sposób czas pracy wpływa na wielkość odsetek ustawowych? Kto ma prawo do ochrony własności intelektualnej?

pracownicy, firma
Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Gro nastolatków rozpatruje pracę w oparciu o umowę zlecenie. Jakiego rodzaju są tego walory?

Tworzenie rezerw pieniężnych na świadczenia dla zatrudnionych. Dlaczego to takie ważne i co nam zagraża w przypadku opuszczeniu tematu sobie samemu.

rezerwy pieniężne
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Pracujący na etat w ogólnym rozrachunku dążą tylko do jednego celu. Jest nim korzystna emerytura. Jako kierownik nie możesz o tym zapominać – zatrudniony na pierwszym miejscu zawsze myśli o swojej przyszłości, a dopiero później dobro korporacji. Więc musimy być świadomi zdarzeń losowych. Najczęstsze w tej sytuacji to rozliczenia pieniężne z racji niewykorzystanych urlopów oraz przy konkretnych okazjach.

Grafik freelancer – zalety pracy wolnego strzelca

praca grafika
Autor: idccollage
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnym świecie coraz więcej osób docenia możliwość pracy jako freelancer. Nie jest to do zrealizowania w przypadku każdego fachu, jednak do grona zawodów, które mogą sobie na to pozwolić, należą np. graficy, programiści, copywriterzy, tłumacze i doradcy zawodowi.

My, nowocześni, przykłady sukcesu

Kim jest człowiek nowoczesny i czy tak naprawdę istnieje taka kategoria? Trudno powiedzieć zważywszy, że tyle, ile osądów, tyle wzorów człowieka, który zasługuje by szczycić się taką nazwą. Czy mimo wszystko możemy dostrzec konkretne cechy wspólne, czy łatwiej nam mówić osobno o nowoczesnej kobiecie lub o nowoczesnym mężczyźnie?

Gdzie, jeżeli nie w Warszawie

Warszawa o zachodzie Słońca
Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukanie odpowiadających nam ogłoszeń o pracy, to bardzo często jest to niczym szukanie igły w stogu siana. Jest wiele ofert pracy w sieci i w sumie nie damy rady wśród nich oddzielić te dobre od tych nam nie pasujących. Powinniśmy poza poszukiwaniem pracy na swoją rękę udać się do Urzędu Pracy. Jeżeli jednak uważamy, że Urząd zbytnio nam nie pomoże to warto zaznaczyć na planie swojej miejscowości, gdzie znajdują się agencje pracy.

Obejrzyj