Pokrowce na Twojego smartfona, który nabyć

Komórkowa moda kwitnie, a nowy futerał skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa sprawniej i dłużej nam służy.
Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, absolutnie nie zapowiada nic dobrego. Nawet jeśli aparat wyprodukowany jest z najlepszych tworzyw, zauważamy na nim zarysowania. I mimo, że nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla co niektórych osób może być to ciężkie do zaakceptowania.
Samsung Galaxy S5
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale do zakupu. Ponieważ telefony posiadają różne gabaryty, dobrze będzie poszukać etui przypisane do konkretnego modelu.

Posiadacze Samsunga Galaxy mogą pokusić się o etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – w zależności od wybranego modelu. Etui są różnego rodzaju, jednak łączy je wspólny mianownik: maksymalne zabezpieczenie.
etiu na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Zieleń, róż, mięta? Dużo zależy od naszego stylu życia – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, musimy przemyśleć czy jaskrawy pokrowiec będzie na miejscu. W takich sytuacjach powinniśmy jednak pomyśleć o eleganckim czarnym etui czy klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie sprawdzi się w każdej sytuacji. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca gdyż mamy dostęp do wszelkich złącz . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.Jeśli jednak nie obowiązują nas zasady związane z kwestią ubioru, możemy bez problemu wybierać spośród wielu kolorów, którymi ozdabiane są pokrowce. Obecnie etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie kilku egzemplarzy staje się coraz bardziej powszechne.

Estetyka wykonania pokrowca czy etui, ich ciekawe kolory oraz jakość materiałów sprawią, że telefon będzie nam służył idealnie. Warunki atmosferyczne, zarysowania i zabrudzenia wyświetlacza nie są nam straszne. Jeżeli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, bez wątpienia odszukamy w sieci np. sklep, gdzie kupisz akcesoria ipad i który pozwoli nam na ulepszenie naszego smartfona umożliwiając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem, chwile relaksu oraz ochronę.

Obejrzyj