Syndicate content

informatycy

Zatrudnienie w IT – okazja na zadowalające wynagrodzenie?

praca
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukiwanie zatrudnienia jest dość niełatwym zadaniem. Niełatwo jest znaleźć pracę, która byłaby dla nas interesująca i przy okazji zapewniała satysfakcjonujące wynagrodzenie. W zdecydowanie najlepszej sytuacji są informatycy, bo zapotrzebowanie rynku na tego typu fachowców jest aktualnie naprawdę wysokie, co korzystnie przekłada się na proponowane wynagrodzenia. W jaki sposób poszukiwać pracy w IT?

Outsourcing IT - świetne rozwiązanie zarówno dla małych, jak również dużych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu zdecydowanie często mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami, tak samo w małych, jak też w większych przedsiębiorstwach. Usługi informatyczne i komputerowe są rozwiązaniem, z jakiego nie bez przyczyny korzysta coraz większa ilość firm. Biorąc pod uwagę niezwykle istotną kwestię, jaką jest zarządzanie przedsiębiorstwem, zapewne kwestie związane z IT warto powierzyć profesjonalistom, z czym wiąże się outsourcing IT.

Współczesny rynek pracy – czy informatycy mogą liczyć na faktycznie zadowalające oferty?

myszka komputerowa
Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek pracy jest dzisiaj niezmiernie wymagający. Polska walczy z bardzo ważnym problemem bezrobocia, który dotyka w zasadzie wszystkie grupy zawodowe. Współczesny Polak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi się starać rzeczywiście ostrożnie wybierać stosowną dla siebie ścieżkę kariery. Czy informatycy mogą dziś liczyć na interesujące oferty pracy? Jeżeli są dobrzy we własnym fachu, cały czas polepszają swoje umiejętności, z pewnością nie mogą narzekać na brak zadowalających propozycji.

Nie musimy od razu kupować nowego

laptop
Autor: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nasz komputer zaprzestaje działać tak jak powinien, to przeważnie stajemy przed dylematem, czy go zreperować czy mimo wszystko zakupić nowy. Chodzi o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, że trudno nam się z nim rozejść. Na dodatek nie rzadko jest tak, iż psuje się on całkowicie niespodziewanie, a co się z tym wiąże znajdują się na nim istotne dla nas dane, do których w tym czasie w najmniejszy sposób nie mamy szansy się dostać.

Obejrzyj