Syndicate content

informatycy

Zatrudnienie w IT – okazja na zadowalające wynagrodzenie?

praca
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukiwanie zatrudnienia jest dość niełatwym zadaniem. Niełatwo jest znaleźć pracę, która byłaby dla nas interesująca i przy okazji zapewniała satysfakcjonujące wynagrodzenie. W zdecydowanie najlepszej sytuacji są informatycy, bo zapotrzebowanie rynku na tego typu fachowców jest aktualnie naprawdę wysokie, co korzystnie przekłada się na proponowane wynagrodzenia. W jaki sposób poszukiwać pracy w IT?

Outsourcing IT - świetne rozwiązanie zarówno dla małych, jak również dużych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu zdecydowanie często mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami, tak samo w małych, jak też w większych przedsiębiorstwach. Usługi informatyczne i komputerowe są rozwiązaniem, z jakiego nie bez przyczyny korzysta coraz większa ilość firm. Biorąc pod uwagę niezwykle istotną kwestię, jaką jest zarządzanie przedsiębiorstwem, zapewne kwestie związane z IT warto powierzyć profesjonalistom, z czym wiąże się outsourcing IT.

Współczesny rynek pracy – czy informatycy mogą liczyć na faktycznie zadowalające oferty?

myszka komputerowa
Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek pracy jest dzisiaj niezmiernie wymagający. Polska walczy z faktycznie poważnym problemem bezrobocia, który dotyka w zasadzie wszystkie grupy zawodowe. Współczesny Polak znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że musi się starać rzeczywiście ostrożnie wybierać odpowiednią dla siebie drogę zawodową. Czy informatycy mogą aktualnie liczyć na interesujące oferty pracy? O ile są dobrzy we własnym fachu, cały czas poszerzają swoje umiejętności, z pewnością nie mogą narzekać na brak intratnych propozycji.

Nie musimy od razu kupować nowego

laptop
Autor: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nasz komputer zaprzestaje działać tak jak powinien, to przeważnie stajemy przed dylematem, czy go zreperować czy mimo wszystko zakupić nowy. Chodzi o to, aby niepotrzebnie nie przepłacać, a poza tym zazwyczaj jesteśmy tak przyzwyczajeni do swojego sprzętu, że trudno nam się z nim rozejść. Na dodatek nie rzadko jest tak, iż psuje się on całkowicie niespodziewanie, a co się z tym wiąże znajdują się na nim istotne dla nas dane, do których w tym czasie w najmniejszy sposób nie mamy szansy się dostać.

Obejrzyj