Jakie są lokalizacje na konferencję w krakowie i jakie ciekawostki oferują?

Poszukujesz lokum na konferencję? Nie możesz znaleźć właściwego placu? Zdaj się na kompetentne centra udostępniające lokum na tego typu wydarzenia. Wybór jest obszerny, więc jest w czym przebierać!

W branży konferencje kraków nie brakuje wysokiej jakości miejsc. Nie zabraknie więc nowatorskich hoteli znajdujących się w wygodnej lokalizacji, bo w samym centrum Krakowa, niemal u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Taki hotel ze względu na swoje dogodne położenie posiada niemal z każdego miejsca nadzwyczajny widok zarówno na Wawel i Stare Miasto. Wiele hoteli oferujących konferencje kraków to połączenie tradycji z nowoczesnością. Obiekty proponują kilkadziesiąt pokoi, restauracje i sale konferencyjne (http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-krakow/).

Szkolenia i konferencje
Autor: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi przykładowymi znanymi miejscami są hotele, które są oryginalnie zaaranżowanymi obiektami, mieszczącymi w Śródmieściu nad Wisłą, w pobliżu dzielnicy żydowskiej Kazimierz i w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Niejeden taki hotel ma centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 1550 m2 - Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o konferencjach w Krakowie. Na taką powierzchnię składają się: sala konferencyjna 450m2 dla 500 osób w układzie teatralnym (którą podzielić można na sześć autonomicznych sal konferencyjnych łączących się z kolei w kilkanaście kombinacji o powierzchni od 42 do 215m2, mieszczących nawet od 45 do 220 osób w układzie teatralnym), taras z objętością wystawienniczą do kilkudziesięciu stoisk lub bankietowa z parkietem i barem dla kilkuset osób, foyer z rejestracją uczestników oraz restauracja dla kilkuset osób. Wiele hoteli ma dodatkowo salę konferencyjną dla kilkuset osób w układzie teatralnym (którą to dzielić można na dwie niezależne sale). Najbardziej uznane hotele posiadają również Business Room dla spotkań do kilkudziesięciu osób przy wspólnym stole. Dzięki powyższym pomysłom ośrodki konferencyjne sprawdzają się jako sale plenarne na konferencje, powierzchnia wystawiennicza z zabudową dla kilkuset stoisk, lub powierzchnia bankietowa z lokum do tańca. Najbardziej uznane hotele dysponują miejscami parkingowymi w garażu dla kilkudziesięciu aut i autokarów. Najnowocześniejsze hotele to obiekty w pełni klimatyzowane, wyposażone w dostęp do internetu WiFi i LAN. Ponadto w hotelowym lobby do wykorzystania przez użytkowników pozostaje kącik internetowy, bankomat, sklep z pamiątkami i prasą, a także sklepik ze słodyczami. Wyróżnić można trzy kategorie pokoi: Standard, Business Class i Suite, które stanowią bazę noclegową kilkuset pokoi dla połączonej liczby nawet do 500 osób. Dodatkowe ciekawostki w hotelach to basen z jacuzzi, sauną suchą i parową, SPA&Wellness, a także salon fryzjerski i gabinety medyczne. Są to zadatki do kreowania nowoczesnych scenariuszy spotkań z interesującą ofertą towarzyszącą.

W dodatku w ramach konferencje kraków hotele oferują też zwiedzanie miasta i okolic m. in. w turach, z indywidualnym przewodnikiem (np. pieszo, w elektronicznych pojazdach - melex, Cafe-Tramwajem, Wow busem). Mają też własną bazę autokarów i mini-busów. A więc hotele troszczą się nie tylko o wystawne przyjęcie gości w hotelu, ale również o logistykę i realizację komfortowego i bezpiecznego transportu.

Obejrzyj