Jakie są sposoby na informowanie w przestrzeni publicznej? Co jest wciąż bardzo popularne?

Informacje możemy przekazywać na wiele sposobów. W okresie wyborów pełno widać na ulicach plakatów wyborczych. Nowe artykuły reklamuje się używając bilbordów, do nowych barów zaprasza się za pomocą ulotek. Jakie formy informowania mogą się sprawdzić? Jakich używa się najczęściej?
rozdawanie ulotek
Autor: Chris Waits
Źródło: http://www.flickr.com
filtr powietrza, iowfilter.com
Autor: iowfilter.com
Źródło: iowfilter.com
Ulotki to bardzo popularny sposób przekazywania informacji. Jest on dosyć tani jak i dość łatwy. Tak naprawdę trzeba zrobić projekt i wykonać ulotkę, którą potem jedynie powielamy oraz rozdajemy w wielu egzemplarzach. Rozdawanie ulotek (Firma AKMedia) to sposób na bezpośrednie dotarcie do odbiorców. Jeżeli odbiorcami takiej reklamy są młodzi ludzie, to można zalecić rozdawanie ulotek tylko ludziom w takim wieku. Nie wszyscy chętnie spojrzą na standardową ulotkę, ale na ulotkę z dziesięcioprocentowym upustem już prędzej. Z tego względu należy wiedzieć w jaki sposób zwabić potencjalnego klienta. Najlepiej zlecić tego typu kolportaż firmom, które się takimi rzeczami zajmują na co dzień - odsyłam do tej strony.


Niektórzy, by zaistnieć w przestrzeni miasta stawiają na plakat. W tym wypadku również dobrze jest zlecić takie zadanie profesjonalistom. Tym bardziej, iż jeśli chodzi o plakat, sama grafika, jak również jakość wydruku mają wielkie znaczenie. Nie chcemy przecież, by nasza oferta wyglądała średnio poważnie. Jeśli chodzi o plakatowanie Białystok tak jak wiele innych miast ma dużą ofertę takich firm. Jeśli otwieramy sklep, to plakat może być idealnym sposobem na rozreklamowanie takiego miejsca - http://akmedia.pl/aktualnosci-pokaz.php?id=119 w bliskiej okolicy. Te przedstawione sposoby dla części osób są trochę przestarzałe, natomiast wciąż dają doskonałe efekty.

Obejrzyj