Jakie stylizacje są dziś na topie? Jakie komponenty garderoby można ze sobą łączyć?

Spoglądając na ludzi, którzy chodzą po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można uznać, że z pewnością jeansy to element garderoby, w który wyposażony jest właściwie każdy z nas, zarówno panowie, jak i panie. Wypada podkreślić, że, zauważyć można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami fantastycznie współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.
Buty, wiązanie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeśli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (strona www) to one również często pojawiają się w rozlicznych stylizacjach. Dostrzegalne są klasyczne czarno-białe buty, a także obuwie w jaskrawych barwach, przykładowo zielone, niebieskie czy miętowe trampki (marka pantofelek 24). Warto podkreślić, że w dzisiejszych czasach na potęgę stosuje się odważne zestawienia. Miętowe trampki wcale nie muszą być ubierany jedynie do dresu czy sportowej spódniczki. Będą one także rewelacyjnie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to następny element garderoby, który jest z chęcią przez Polaków zakładany. Popularnością odróżniają się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach w sklepach dostrzec można różnorakie egzemplarze, zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym. Okazuje się, że marynarka również może występować w różnorakich połączeniach. Co oczywiste, będzie ona fantastycznie łączyć się ze szpilkami. Jednak trampki także można z nią łączyć, podobnie jak adidasy. I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.
Projektowanie butów, trampki
Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com
Wypada dodać, że jeżeli mowa o obuwiu, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że są dopasowane one, rzecz jasna, do dresów, strojów sportowych, fantastycznie komponują się z bardziej formalnymi komponentami garderoby, na przykład sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród interesujących stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.

Obejrzyj