Syndicate content

kariera

Praca aktuariusza- firmy ubezpieczeniowe i określanie ryzyka przedsięwzięć biznesowych w firmach

emeryt
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Wybierając ścieżkę kariery zawodowej mamy wiele dróg do wyboru. Jedną z nich, przeznaczoną dla nielicznych jest praca w zawodzie aktuariusza. Prowadząc firmę możemy spotkać się z osobą wykonującą taki zawód, który wymaga specjalistycznych uprawnień.

Z jakich przyczyn decydujemy się na naukę innych języków europejskich, choć niekiedy jest to związane z wieloma wyrzeczeniami

zajęcia
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Poliglota to człowiek, który potrafi władać chociaż paroma językami. Dzisiaj już coraz rzadziej słyszy się o takich ludziach, którzy mają szczególny dar do nauki języków. Większości obywateli nauka nawet jednego języka zazwyczaj przychodzi z dużym trudem i kojarzy się głównie z wkuwaniem słówek.

Szkoła policealna to przyszłościowa decyzja, która opłaci się w przyszłości

nauka
Źródło: http://www.sxc.hu/
Na dzień dzisiejszy studia wyższe nie gwarantują dobrego zatrudnienia. Badania rynku pracy dowodzą, że o zatrudnienie dużo prościej jest ludziom o wykształceniu o charakterze technicznym – niekoniecznie wyższym. Tego rodzaju wykształcenie zdobywa się na ;politechnikach, bądź w szkołach policealnych. W ostatnich latach znaczna liczba osób w dużych miejscowościach podejmuje decyzję o zdobyciu wykształcenia w szkołach policealnych

Filmowanie z lotu ptaka – na czym to wszystko się opiera

z lotu ptaka
Autor: Basheer Tome
Źródło: http://www.flickr.com
W takim też celu będzie możliwe się pokusić o to, by robić specjalny kierunek między innymi na zdjęcia z powietrza magiceye.com.pl, bo to dokładnie tego rodzaju kategoria cieszy się na ten czas sporą dobrą opinią.

Gdzie, jeżeli nie w Warszawie

Warszawa o zachodzie Słońca
Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukanie odpowiadających nam ogłoszeń o pracy, to bardzo często jest to niczym szukanie igły w stogu siana. Jest wiele ofert pracy w sieci i w sumie nie damy rady wśród nich oddzielić te dobre od tych nam nie pasujących. Powinniśmy poza poszukiwaniem pracy na swoją rękę udać się do Urzędu Pracy. Jeżeli jednak uważamy, że Urząd zbytnio nam nie pomoże to warto zaznaczyć na planie swojej miejscowości, gdzie znajdują się agencje pracy.

Obejrzyj