Syndicate content

Karton

Uniwersalny surowiec opakowaniowy

folia
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: XELLA Polska Sp. z o.o.
Pakowanie towarów, to podstawa jakiegokolwiek producenta. Gatunki opakowań są zależne od pakowanego artykułu, jednak przeważnie wybieranym i wielofunkcyjnym surowcem opakowaniowym jest folia termokurczliwa. Szeroko stosowana do pakowania każdych artykułów o dowolnych kształtach. Jest najtańszym i niezwykle efektywnym tworzywem opakowaniowym. Użytkowana jest w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym.

Czy opłaca się używać plastikowych opakowań? Jeżeli tak, to do jakich rzeczy? Jak ograniczyć ilości używanych plastikowych torebek?

opakowania
Autor: Charles16e
Źródło: http://www.flickr.com
Należy przyznać, iż wszystko obecnie kupujemy w plastikowych opakowaniach. To rozwiązanie jest dość wygodne i powszechne, na tyle, że mało osób pamięta jeszcze czasy, gdy jakiś produkt sprzedawany był w innego typu opakowaniach. Trzeba w związku z tym zgodzić się z tym, że się przyzwyczailiśmy do takiego sposobu, pewnie trudno byłoby nam z tej możliwości zrezygnować.

Paskowacze, taśmy opakowaniowe - godne polecenia oferty

opakowania produktów
Autor: hcopperm
Źródło: http://www.flickr.com
Taśmy opakowaniowe wykorzystywane do zaklejania kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są odporne na rozrywanie, środki chemiczne, posiadają sporą przyczepność do lepionej powierzchni. Taśmy te są idealnym sposobem w ręcznych i mechanicznych systemach pakujących.

Przeprowadzasz się do nowego domu? Transportem umeblowania oraz twojego dobytku fachowo zajmie się firma przeprowadzkowa

Firma przeprowadzkowa
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Mało kto lubi przeprowadzki. O ile myśl o zamieszkaniu w nowym domu wzbudza w nas same dobre emocje, o tyle pakowanie, znoszenie, a później wnoszenie pudeł oraz ponowne ich rozpakowywanie już nie gwarantuje tyle uśmiechu. Aby oszczędzić sobie trudu, dobrze jest wybrać profesjonalny przewóz mebli z Wrocławia.

Obejrzyj