Klej d4 połączy wszystko

Tartan idealnie pasuje na podłogi
Kiedy projektujemy halę sportową, lub bieżnię powinniśmy mieć pewność, że jej powierzchnia będzie wytrzymała i nieczuła na tarcie. Przez to właśnie powinniśmy się skupiać wyłącznie na tych materiałach, które idealnie pasują na nawierzchnie sportowe i podarują nam pewność, że nic się z nimi nie stanie, nawet gdy będą na nie działały różnorakie czynniki pogodowe.

Boisko piłkarskie z tartanu
Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Przez to także często w takich miejscach wykorzystywany jest tartan eltan S/E,a więc materiał poliuretanowy, który jest bardzo wytrzymały i który będzie wytrzymały nawet na bardzo wysokie temperatury. To również spowoduje, że zazwyczaj będzie on wykorzystywany na obiektach sportowych, gdyż daje solidną i sprężystą powierzchnię.Klei d4 świetnie nadaje się do trudnych zadańOd czasu do czasu dzieje się tak, że pragniemy ze sobą złączyć jakieś materiały, które nie dają się nazbyt do złączenia. Wówczas powinniśmy spojrzeć na klej do drewna Chemolan B40, który idealnie nadaje się do trudnych zadań. Odpowiednia struktura tego kleju sprawia, że z jednej strony będzie on w stanie połączyć ze sobą najróżniejsze materiały, z drugiej bardzo szybko wysycha, a na dodatek jeszcze jest mocny i nawet wysokie temperatury nie będą posiadały oddziaływania na jego cechy. Właśnie to wszystko powoduje, że klej poliuretanowy intechemol ten okazuje się być wykorzystywany też w przemyśle, gdyż to co zostanie za jego wsparciem powiązane, już nie będzie chciało się rozłączyć, co daje gwarancję skuteczności.
Wszystko musi okazać się mocne
Nierzadko gdy mamy z czegoś wykorzystywać, chcemy mieć świadomość, że będzie mocne. Przez to przed wykorzystaniem, warto przeczytać o konkretnym produkcie i sprawdzić, czy pasuje do naszego zadania. Jedynie wtenczas będziemy posiadali świadomość, że będziemy zadowoleni ze swojej decyzji oraz że nie będziemy zmuszeni się zamartwiać o wytrzymałość konkretnego materiału.

Obejrzyj