Syndicate content

komunikacja

Jaka jest oferta szkół językowych dla mieszkańców innych krajów którzy będą chcieli nauczyć się polskiego.

szkoła języków obcych
Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że należy się uczyć języków obcych wie coraz więcej rodaków, bardzo zresztą to zresztą widać po ilości szkół językowych, jakie u się otwierają. Najczęściej uczonym się językiem to angielski, lecz dość popularne są także niemiecki, hiszpański i francuski.

Twoi pracownicy nie są kreatywni? Załatw dla nich wyjazd firmowy połączony ze spływem pontonem, a na pewno zdobędą oni dodatkową energię do działania!

impreza
Autor: Rob DiCaterino
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie zdecydowanie więcej ludzi zatrudnionych jest w ultranowoczesnych korporacjach. Niestety zazwyczaj dyrektorzy takich firm zapominają o tym, jak ważne jest troszczenie się o swoich pracowników. Jeśli i Tobie się to zdarza, to już dziś powinieneś przeczytać ten materiał i dowiedzieć się co należy zrobić, aby Twój personel był usatysfakcjonowany i zmotywowany do pracy.

Przemyślany program lojalnościowy - który warto wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w dzisiejszych czasach jest słowo lojalność? Czy obecnie umiemy być lojalni? Jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie, to bywa z tym różnie i trzeba byłoby zbadać ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeżeli chodzi o lojalność względem jakiś marek, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona ludzi, a które z tego typu programów nie były trafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, kiedy robią zakupy.

Prawo jazdy otwierają przed nami inne ewentualności

Auto
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Są ludzie, którzy próbują przekonywać wszystkich wokół, że komunikacja miejska nie jest zła, że podróżowanie nią pociąga za sobą dużo plusów, takich jak chociażby możliwość wypoczynku albo czytania książki. Jest jeszcze duża grupa osób, która próbuje pokazać, że bez używania samochodu również można dostać się w sporo ciekawych miejsc, czy to taksówką, czy autostopem, albo pociągiem.

W jaki sposób wybrać stosowną salę konferencyjną?

sala konferencyjna
Autor: Dan DeChiaro
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja szkoleń i konferencji nie powinna dzisiaj sprawiać poważnych kłopotów, bowiem na rynku istnieje duże zaplecze techniczne, składające się chociażby z komfortowych sal konferencyjnych. Wybór stosownych sal ma największe znaczenie, muszą one przy tym zostać dobrane do wielkości oraz charakteru konferencji. Jakie zagadnienia w takim razie koniecznie należy mieć na względzie?

Sprawne negocjacje w firmie

szkolenie
Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja pomiędzy ludźmi - na pozór sprawa prosta. Każdy z nas od otwarcia oczu rano po wieczorny paciorek się komunikuje. Od najprostszych pozdrowień w stylu "dzień dobry", po złożone informacje dla przykładu na temat własnych uczuć. Czynimy to wszystko intuicyjnie, prawie się nie zastanawiając. O ile w prywatnych kontaktach możemy sobie pozwolić na dowolność, wolność a nawet błędy w tej kwestii, to w relacjach służbowych wymaga się od nas profesjonalizmu i kompetencji. Na pewno jednym ze składników wspomnianych pojęć jest zdolność komunikowania się z klientami przede wszystkim skutecznie.

Oprogramowania dla przedsiębiorstw wcale nie są arcykosztowne

zebranie firmowe
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie każdy właściciel firmy myśli o tym, aby jego firma jak najszybciej się rozwijała. Oczywiście często zaczyna się od małego rodzinnego biznesu, z czasem jednak zazwyczaj udaje się tak rozwinąć działalność, że zaczyna zatrudniać się sporo pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby wielkie biuro.

Obejrzyj