Syndicate content

koszula

Jest kilka rzeczy, które pomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, muszą znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny

koszule flanelowe
Szyk bywa tematem pieniędzy, lecz portfel nie jest tu najważniejszym wyznacznikiem. Najbardziej liczy się wytworność i właściwe dobranie stroju do okoliczności.

6 zasad podstawowej garderoby eleganckiego mężczyzny

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Obecnie stylowy mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój strój manifestuj pozycję społeczną. Z reguły wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup eleganckich ubrań do dobra inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku biznesowym. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego lepiej uzupełnić swoją garderobę.

Jak facet powinien szykować się na rozmowę o pracę?

mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie zdobywać niesłychanie pociągające miejsce zatrudnienia. Niemniej wprawdzie dzisiaj jest to zadanie relatywnie trudne, bowiem na rynku na pewno znajduje się zarówno wiele profesjonalistów, jak również wielokrotnie wygania pracodawców są niesłychanie wysokie.

Obejrzyj