Syndicate content

koszula

Jest kilka rzeczy, które pomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, muszą znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny

koszule flanelowe
Szyk bywa tematem pieniędzy, lecz portfel nie jest tu najważniejszym wyznacznikiem. Najbardziej liczy się wytworność i właściwe dobranie stroju do okoliczności.

6 zasad podstawowej garderoby eleganckiego mężczyzny

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Obecnie stylowy mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój strój manifestuj pozycję społeczną. Z reguły wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup eleganckich ubrań do dobra inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku biznesowym. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego lepiej uzupełnić swoją garderobę.

Jak facet powinien szykować się na rozmowę o pracę?

mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie zdobywać niezmiernie ciekawe miejsce zatrudnienia. Niemniej natomiast dzisiaj jest to zadanie relatywnie trudne, bowiem na rynku bez wątpliwości znajduje się zarówno wiele specjalistów, jak również w szeregu przypadków wygania pracodawców są bardzo wysokie.

Obejrzyj