Koszulka na prezent

Jesteś oryginalnym człowiekiem i chciałbyś się odznaczyć? Chyba, żebliższy jest ci charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy jesteś w pierwszej, czy drugiej grupie, albo posiadasz trochę z pierwszego, jak i drugiego, na pewno chcesz się czymś wyróżniać. Chciałbyś być wyjątkowy i oryginalny, chcesz, aby twoje walory coś znaczyły, chcesz, żeby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.


No tak, można się wzdrygnąć na samą myśl, że będziemy obserwowani przez cały świat. No dobra, przecież nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie trzeba wcale wychodzić na wielka, oświetloną scenę, aby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (zresztą sami także wydajemy sądy), więc dobrze by było w tym wspólnym podpatrywaniu wyrazić swoją osobowość.
t-shirt Adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z lepszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, zawsze można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie znajdujemytam szablonu, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Za sprawą własnej koncepcji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub smutną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu mieliśmy tragicznych poetów, artystów, może to ich słowa chcesz nosić na klacie).
Więcej na printidea.pl

W dużej mierze jednak prym wiodą koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często są to teksty, cytaty znane z mediów, a czasem znane tylko dla małej, wtajemniczonej grupy ludzi. Przeważnie młode pokolenie znacznie bardziej zrozumie sens słów na takiej szczególnej kreacji aniżeli osoby w wyższym przedziale wiekowym. Nie ma się co dziwić, przecież sposób mówienia nowych mediów, media społecznościowe, tak naprawdę Internet, to przestrzeń zaklepana dla młodych ludzi.

Weźmy na przykład takie memy, czy jakaś osoba powyżej czterdziestego roku życia się w to bawi? Bez wątpienia są tacy ludzie, lecz patrzą na to jak na nowinkę, nie uczestniczą w tym aktywnie, nie wymyślają, jak młode pokolenie swoich wzorów. Z koszulkami jednakże jest taka różnica, że nieważne, ile masz lat zawsze masz możliwość by uzewnętrznić prywatne myśli, a świetną sprawą jest to, iż koszt tego typu koszulki nie jest wysoki.
Dalsza część www.printidea.pl

Obejrzyj