Syndicate content

mężczyzna

Jakie są wyjątkowe akcesoria dla pań

udane zakupy
Autor: Andreas Kollmorgen
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna moda jest niesłychanie wyrozumiała. Tak, więc kobiety mogą naprawdę zaszaleć, jeżeli chodzi o zakup dodatków do swojej garderoby. Wystarczy pojawić się na ulicach miast i miasteczek naszego kraju by zauważyć, że naprawdę sporo się dzieje. Jeżeli będziemy patrzeć tylko na obuwie damskie to dojdziemy do wniosku, że kobiety mają, w czym wybierać, bo prawie każda kobieta ma zupełnie inne modele butów na stopach. Niektóre kobiety wybierają buty damskie ecco, które są komfortowe i co istotne fajne jeśli chodzi o jakość.

Moda męska – jakie trendy odznaczają się współcześnie dużym zainteresowaniem?

Buty męskie
Autor: Steve Hodgson
Źródło: http://www.flickr.com
Przez lata moda kojarzyła się zwłaszcza z kobietami. Faktycznie, do niedawna to kobiety z zapartym tchem czekały na nowości modowe oraz starały się je przemycić do swoich strojów. Aktualnie jednak coraz więcej mężczyzn jest żywo zainteresowanych modą i zwraca baczną uwagę na swój wygląd. Które trendy w modzie męskiej cechują się obecnie największym zainteresowaniem?

6 zasad podstawowej garderoby eleganckiego mężczyzny

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Obecnie stylowy mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój strój manifestuj pozycję społeczną. Z reguły wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup eleganckich ubrań do dobra inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku biznesowym. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego lepiej uzupełnić swoją garderobę.

Obejrzyj