Syndicate content

metoda

Profesjonalne szkolenia z IT - prince2 - czym jest oraz jakie przynosi efekty?

prince
Autor: Bert Heymans
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm proponuje współcześnie fachowe szkolenia z dziedzin IT , takie jak chociażby szkolenia prince2. Szkolenie te przeznaczone jest dla osób, jakie pełnią niesłychanie poważne role połączone z zaczęciem, realizacją a także monitorowaniem przebiegów różnych projektów, również do kierowników projektów albo też ważkich członków kierownictwa czy też zarządu administracji publicznej i przedsiębiorstw.

Dystrybucja gazu

zawor gazu
Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mówi się, że Rosja jest w stanie zakręcić kurek z gazem. Ale, jeżeli chodzi o obrót gazem to nie tylko Rosjanie mają coś do powiedzenia. Faktem jest, że większość gazu, jaki jest zużywany przez Polskę płynie do nas od Rosjan, ale posiadamy już spore rezerwy i zawsze możemy ratować się innymi surowcami.

Kontuzja sportowa? Nie martw się, wypróbuj najskuteczniejszą terapię

jazda rowerem
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jedziesz na nartach, zjazd jest świetnie wyszykowany, śnieg świeży, lecz odpowiednio ubity, słońce pięknie świeci, a niebieskie niebo mówi nam, iż to będzie cudowny wypoczynek. Jeździsz calutki dzień, w kolejny dzień to samo, podczas trzeciego dnia przekonujesz się, iż stok jest już trochę w złym stanie. Twierdzisz, iż to wszystko przez wysoką temperaturę (wzrosła dzisiaj do blisko ośmiu stopni na plusie), a też przez coraz więcej narciarzy. To nie jest to, co był wcześniej, jeździsz jednak uparcie, aż… zaliczasz upadek. Na tyle poważny to incydent, że musisz zrezygnować ze zjazdów już do końca urlopu. A co dalej?

Jak zabezpieczyć swoje patenty?

pomysł
Autor: Mindy Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym fakt posiadania przez nas własnych pomysłów niewątpliwie jest zjawiskiem korzystnym. Takie stanowisko bezsprzecznie przekłada się również zarówno na sferę naszego życia osobistego jak i publicznego. W tym miejscu mowa bez wątpliwości o naszej kreatywności, która w szeregu przypadków przekłada się na fakt tworzenia przez nas zajmujących urządzeń, które w niesłychanie duży sposób umilają nam życie.

Obejrzyj