Najlepsze trendy na nadchodzącą zimę - sprawdź, co powinno znaleźć się w Twej szafie!

Zima to zwykle okres, kiedy znacznie mniej myślimy o modzie - jeżeli temperatura dochodzi do kilkunastu stopni mrozu, wtedy raczej zastanawiamy się, jaki wełniany sweter na siebie włożyć, a nie jak zadać szyku na ulicach.


Okazuje się jednakże, iż również zimą można być modną kobietą - zobacz, co musi znaleźć się w Twojej szafie zbliżającej się zimy!


Garaż i samochód


Ciepłe swetry


Ciepły sweter oczywiście znajdziesz w każdej szafie - zazwyczaj jednak kojarzą nam się z wełnianymi grubymi ubraniami, które w większości przypadków są bezkształtnymi workami. Nic bardziej mylnego - swetry wracają aktualnie do łask i jeżeli wybierzesz się w nadchodzącym czasie na zakupy, wówczas zauważysz, iż możliwe jest połączenie praktycznego z modnym - obecnie producenci postawili głównie na swetry, które są naprawdę grube, a jednocześnie zachwycają swymi niebanalnymi Kolorami oraz splotami! fajny ciepły sweter w ciekawe wzory to totalny must have zbliżającej się zimy!


Wełniane płaszcze


Obecnie producenci postawili również na klasykę w bardziej praktycznym wydaniu, czyli grube płaszcze - różnorodne różowe buty. Zazwyczaj były one znacznie mniej ciepłe od zimowych kurtek, jeżeli jednak weźmiesz płaszcz wykonany w najnowszej technologii, wtedy oczywiście poczujesz znaczącą różnicę - jeżeli chcesz wyglądać naprawdę stylowo, wówczas na nadchodzącą zimę powinnaś zaopatrzyć się właśnie w cieplutki płaszcz.


ceny
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com


Szalik i rękawiczki!
ciepły sweter
Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com


Szalik, czapka oraz rękawiczki muszą znajdować się w każdej szafie! Zazwyczaj mamy już za sobą okres "na złość mamie odmrożę sobie uszy", więc\zatem wiemy dobrze, jak bardzo istotne jest zakładanie zimą czapki.


Jeżeli poszukasz w propozycjach topowych projektantów, niewątpliwie znajdziesz właściwy komplet, który podkreśli Twą urodę oraz nieszablonowy charakter całej wybranej przez Ciebie zimowej stylizacji.

Obejrzyj