Nowe lokale mieszkalne w niekwestionowanej dzielnicy Wrocławia

Wrocław to ładne, nowoczesne miasto, miasto osób młodych, gdzie ochoczo osiedlają się jako wychowankowie wielu uczelni.


Decydując się na mieszkania Wrocław Klecina posiadamy pewność, że wszystkie mieszkania, bez względu na metraż, są funkcjonalne i łatwe w aranżacji.


Z wielu oferowanych lokali można wyłonić kawalerkę, lokum dwu, trzy, czy nawet z czterema pokojami (www.otisdevelopment.pl/). Obszar ten cieszy się cały czas doskonałą reputacją. Razem z postępem urbanistycznym zachowała zarówno wysoki standard mieszkaniowy, jak i sympatyczną przestrzeń. To jednocześnie lokalizacja o wytworzonej i ciągle optymalizowanej infrastrukturze.


Nowe mieszkania Krzyki mają bogate zaplecze. Powszednie organizowanie wielu spraw dotyczących zakupów, czy skorzystania z miejsc usługowych jest rzeczywiście w zasięgu ręki. Dzielnica ta to była dzielnica Wrocławia, usytuowana jest w południowej części miasta. Jest to lokalizacja dająca z jednej strony sąsiedztwo śródmieścia, właściwy dojazd do centrum, oraz spokojną i przyjazną okolicę. W okolicy zlokalizowane są markety, kluby sportowe, uniwersalne place zabaw w parku.


fotokalendarz
Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Na wygląd tej części miasta składają się tak jak wielkie osiedla mieszkaniowe, jak i siedziby jednorodzinne (otisdevelopment.pl/wynajem). Został tu zbudowany także najwyższy budynek w Polsce, Sky Tower. Ta dzielnica Wrocławia to druga co do rozmiarów dzielnica miasta.


Większość zabudowy tworzą bloki mieszkalne, jakkolwiek nie brakuje tu również urokliwych rezydencji. Swą siedzibę ma tu Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny. W tej części miasta znajduje się wiele szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich.

Obejrzyj