Parę porad - jakie źródło oświetlenia wybrać do swojej toalety?

Każda łazienka potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Wybierając to do naszego mieszkania, powinniśmy zadbać, aby sprostało naszym potrzebom.
oświetlenie
Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Centralne oświetlenie łazienki wystarczy nam podczas sprzątania, może być ono jednakże zbyt słabe w czasie mycia zębów, nakładania make-upu czy golenia. Niezastąpione będą wtedy dwie lampy, równolegle umieszczone u góry lustra, po obu jego stronach. Godne zarekomendowania są mini reflektorki, które doskonale sprawdzą się jako oświetlenie łazienkowe. Swobodnie można nimi sterować, tak, żeby światło padało idealnie na naszą twarz.
Nie będą wówczas powstawać zacienienia. Takie zadaniowe oświetlenie łazienkowe przyda się także w pobliżu kabiny prysznicowej lub wanny. Reflektory zwiększają bezpieczeństwo kąpiących się i ułatwią wychodzenie z kąpieli, szczególnie osobom starszym. Jako oświetlenie łazienki świetnie sprawdzą się także kinkiety zamocowane na ścianach (http://www.lampyilampki.pl/292-oswietlenie-lazienkowe). Każdy sklep z oświetleniem oferuje ich szeroki wybór – od innowacyjnych, aż po te wykonane w vintage stylistyce, bez problemu zatem natrafimy na lampę, która dopasuje się do wnętrza naszej łazienki. Co jednak warto wybrać, kiedy
lampa
Autor: HarshLight
Źródło: http://www.flickr.com
poszukujemy górnego oświetlenia łazienki? Możemy wybrać przykładowo listewkę z rzędem mini reflektorków.


Swobodnie możemy sterować liczbą zapalonych lampek, co ułatwi oszczędzać prąd. To także dobry pomysł kiedy zdecydowaliśmy się na małe reflektorki przy lustrze w naszej toalecie. Każdy sklep z oświetleniem posiada także bogatą ofertę plafonier. Te wykonane ze szkła, okrągłe lampki pasują nie tylko do łazienki. Ze względu na swój stylowy design, będą pasować do każdego pomieszczenia, także salonu czy korytarza. Ceny plafonier zaczynają się od około 150 zł, z kolei za pojedynczy reflektor lub kinkiet wydamy od około 80 zł. Sprawdź http://www.lampyilampki.pl/311-kinkiety-dla-dzieci

Precyzyjne oświetlenie łazienki nie tylko zwiększy nasz komfort korzystania. Zwiększy bezpieczeństwo podczas kąpieli oraz uprości codziennie zabiegi pielęgnacyjne, jak mycie zębów czy malowanie się. Z atrakcyjnej oferty sklepów, bez problemu wybierzemy coś do naszego domu – klasyczne kinkiety, nowoczesne reflektorki lub ponadczasowe plafoniery.

Obejrzyj