Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać idealną bieliznę na każdą okazję

Idealna bielizna, pod względem kroju, materiału i naDruku, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, jak również upodobaniom. Jednakże, jak się okazuje, dopasowanie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się pewne i piękne bywa dosyć skomplikowane.


Co potwierdzają badania statystyczne, planując zakup bielizny, przeważnie kierujemy się marką, następnie rodzajem materiału, odcieniem, a niejednokrotnie też i faktem, iż dany model znajduje się na promocji.


Wiosenna kolekcja home&you
Autor: home&you
Źródło: home&you
zabawy


Nie trzeba wyglądać jak modelka, żeby czuć się w bieliźnie wygodnie i komfortowo. Najważniejszym jest pamiętać, iż wybrany przez nas model powinien zaspokajać nasze osobiste potrzeby estetyczne, a także podkreślać nasze zalety oraz skrywać wady. Trafnym wyborem mogłaby się okazać modna bielizna esotiq. Zdając sobie sprawę z tego, że istnieją bardzo zróżnicowane rodzaje budowy kobiecego ciała, nie jest możliwe, aby wszystkim pasował jeden krój. Dlatego też, przy wyborze bielizny trzeba szczegółowo przemyśleć czego potrzebujemy. Szykowna bielizna z jednej strony powinna podbudowywać samoocenę, ale też zapewnić swobodę ruchu. Natomiast fakt, iż nie jest ona zwykle wystawiona na pierwszy plan, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Pamiętajmy, że bielizna to nieodłączna część naszego prywatnego stylu, a w połączeniu z odpowiednim doborze ubioru może wręcz czynić cuda (http://www.jagna.pl/gorsety-i-body-body-c-25_48.html). Kobietom, które nie mogą wybrać odpowiedniego biustonosza czy majtek podpowiadamy, aby przed ostatecznym zakupem zmierzyły obwód klatki piersiowej tudzież bioder.


kuchenne aranżacje
Autor: Meutia Widodo
Źródło: http://www.flickr.com


Która z nas nie chciałaby wyglądać pięknie i zgrabnie.


Przy zakupie bielizny należy jednakże pamiętać, iż musi być wygodna, ponieważ to ona ma pierwszy kontakt z ciałem. Kwestia tego, jaki będzie końcowy efekt naszego wyboru - może, ale nie musi, pozostać naszą słodką tajemnicą.

Obejrzyj