Syndicate content

Pracodawcy

Które szkolenia warto zrobić, aby odnaleźć zatrudnienie?

szkolenia
Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w którym rozwój jest rzeczywiście w cenie i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, gdy w jednym zakładzie pracy pracowało się przez niemalże całe życie. Aktualnie miejsce pracy zmienia się nierzadko i nieustannie zdobywa nowe umiejętności, ażeby nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie dobrej pracy. Jakie kursy warto zrobić?

Czym właściwie jest śledzenie zatrudnionych w firmie

plan pracy
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Zagadnienie podglądu pracownika w aspekcie jego prawa do prywatności, iż żadne uregulowanie prawa krajowego nie zawiera objaśnień dóbr indywidualnych, do jakich zalicza się także prawo do prywatności. Podobnie jak nie ma legalnej definicji dóbr własnych, tak brak jest w lokalnym prawodawstwie definicji intymności, lub też prawa do intymności. Prawo do intymności jest ochraniane na gruncie prawa pracy. Prywatność osoby zatrudnionej podlega takiej osłonie, jakiej podlegają różne interesy i prawa niemajątkowe.

Jak ocenić swój personel?

Ludzie podczas pracy w firmie
Autor: rikkiprince
Źródło: http://www.flickr.com
Solidny pracownik jest bezcenny - tego typu człowiek potrafi wzbudzić szacunek u własnego szefa. Jednak ponadstandardowych pracowników to w sumie tak wielu to nie ma.

Zalety oceny pracowników

w biurze rachunkowym
Autor: Grupy .NET i IT
Źródło: http://www.flickr.com
Spółka dobrze zarządzana to firma świetnie prosperująca. Niejeden, kto musiał panować nad grupą pracowników rozumie, z jakim trudem się to wiąże. Całe szczęście współcześni menedżerowie nie są zdani na siebie.

Obejrzyj