Syndicate content

Pracodawcy

Które szkolenia warto zrobić, aby odnaleźć zatrudnienie?

szkolenia
Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest naprawdę w cenie i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez niemalże całe życie. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się często i nieustannie rozwija się własne umiejętności, ażeby nie wypaść z obiegu i nie utracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Które szkolenia powinniśmy zrobić?

Czym właściwie jest śledzenie zatrudnionych w firmie

plan pracy
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Problem monitoringu pracownika w zakresie jego prawa do intymności, iż żaden przepis prawa krajowego nie wymienia objaśnień dóbr osobistych, do których zalicza się również prawo do intymności. Podobnie jak nie ma ustawowej definicji dóbr indywidualnych, tak brak jest w krajowym prawodawstwie objaśnień prywatności, lub także prawa do prywatności. Prawo do prywatności bywa strzeżone na gruncie prawa pracy. Prywatność jednostki zatrudnionej podlega takiej trosce, której podlegają pozostałe interesy i prawa niemajątkowe.

Jak ocenić swój personel?

Ludzie podczas pracy w firmie
Autor: rikkiprince
Źródło: http://www.flickr.com
Solidny pracownik jest bezcenny - tego typu człowiek potrafi wzbudzić szacunek u własnego szefa. Jednak ponadstandardowych pracowników to w sumie tak wielu to nie ma.

Zalety oceny pracowników

w biurze rachunkowym
Autor: Grupy .NET i IT
Źródło: http://www.flickr.com
Spółka dobrze zarządzana to firma świetnie prosperująca. Niejeden, kto musiał panować nad grupą pracowników rozumie, z jakim trudem się to wiąże. Całe szczęście współcześni menedżerowie nie są zdani na siebie.

Obejrzyj