Syndicate content

produkcja

Haccp oferuje nam gwarancję właściwego obchodzenia się z żywnością

certyfikat ISO
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nabywamy żywność, pragniemy mieć świadomość, że okazuje się być ona zdrowa, że nie zepsuła się w trakcie tworzenia czy przewozu, i że jej jedzenie nie odbije się niewłaściwie na naszym ciele. Przez to właśnie znacznie więcej osób odbywa dobre kursy, które dają im prawo oceniania jakości żywności oraz patrzenia, czy wszystko dzieje się zgodnie z zaleceniami.

Jakie środki transportu wskazane jest wykorzystać w naszej firmie?

przenośnik stosowany na szeroką skalę
Autor: IMAM HARTOYO
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że w szerokim zakresie rozumiana działalność wytwórcza stanowi dla nas niebywale istotny szczegół codzienności. Z jej dorobku korzystamy każdego dnia, mimo że przeważnie nie zdajemy sobie sprawy z tego faktu.

Oprogramowania dla przedsiębiorstw wcale nie są arcykosztowne

zebranie firmowe
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie każdy właściciel firmy myśli o tym, aby jego firma jak najszybciej się rozwijała. Oczywiście często zaczyna się od małego rodzinnego biznesu, z czasem jednak zazwyczaj udaje się tak rozwinąć działalność, że zaczyna zatrudniać się sporo pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby wielkie biuro.

Atrakcyjne wskazówki dotyczące informatycznej pomocy prowadzenia przedsiębiorstwa

informatycy
Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie trudno może być dobrze prowadzić firmę, jeżeli się nie posiada odpowiedniej wiedzy o tym, co się w niej dzieje. Lata, gdy do prowadzenia działalności wystarczał zeszyt albo prosty arkusz kalkulacyjny już dawno przeminęły, dziś bez dobrego informatycznego systemu nie ma co marzyć o odniesieniu sukcesu. Informatyzacja weszła do wszystkich dziedzin biznesu i także to dotyczy zarządzania firmą. Podstawowy system informatyczny, jaki powinien być wdrożony w nawet niewielkiej firmie, to system ERP.

Szkolenia lean manufacturing – do kogo adresowane?

Szkolenia dla firm
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich czasach niebywale dużą popularnością cieszą się szkolenia lean manufacturing. Co oznacza powyższe hasło?
Lean manufacturing jest jedną z metod umożliwiających skuteczne zarządzanie produkcją. Przedsiębiorstwa pogłębiające wiedzę w przedstawianej tematyce nie tylko podniosą jakość wytwarzanych przez siebie wyrobów, ale również będą roztropnie użytkować zasoby a także zapewniać swoim klientom terminową dostawę.

Profesjonalne cukiernictwo polega przede wszystkim na wymyślaniu innowacyjnych smaków

ciasto
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Cukiernictwo w Polsce ma długą tradycję. Najbardziej znane cukiernie powstały jeszcze przed wojną, a niektóre pod koniec XIX wieku. Profesjonalne cukiernictwo to zajęcie z pasją. Można powiedzieć, że łączy w sobie zamiłowanie do słodkości ze sztuką. Wystarczy spojrzeć na dekoracyjne torty i ciasta, żeby uświadomić sobie, że zrobienie tak cudownie wyglądających słodkości, wymaga niemałych zdolności.

Obejrzyj