Syndicate content

przepisy

W jaki sposób wybrać wagę do laboratorium ? O czym trzeba pamiętać?

Fiat Panda
Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli planujemy zakupić wagę do laboratorium należy przemyśleć wiele spraw. Taka waga wbrew pozorom dość skomplikowane urządzenie, więc jak preferujemy, aby wypełniło ono położone w nim nadzieję to pamiętajmy o analizie wszelkich istotnych parametrów.


Pierwszym co, naktórą należy zwrócić uwagę będzie obudowa.

Przepisy związane z BHP, a więc co jest ważne w miejscu pracy

pracownicy na budowie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Zgodnie z kodeksem pracy zatrudniony pracownik, ale też pracodawca musi przestrzegać przepisów dotyczących bezpieczeństwa i tego, by praca odbywała się w odpowiednich warunkach.

Każde z narzędzi w miejscu pracy musi być w pełni sprawne, aby spełniało swoje najważniejsze zadania

Wózki widłowe
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie maszyny stosowane w zakładach pracy muszą spełniać ściśle określone normy dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny dokładnie określone przepisami bhp. Ta reguła dotyczy również pojazdów widłowych, czyli znanych pojazdów, które możemy spotkać w większości hal produkcyjnych i magazynów.

Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy

Kask, BHP
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Bezpieczeństwo i hiegiena pracy, czyli BHP, to szereg podstawowych reguł, jakie opisują, jak powinno się pracować w firmie, żeby uniknąć jakichkolwiek zagrożeń. Bezpieczeństwem i higieną pracy określana jest wyodrębniona dziedzina wiedzy, która kreuje powyższe regulacje. BHP jest dziedziną szeroką.

Obejrzyj