Syndicate content

reklamy

Co to jest mural, co może pokazywać i czy może być on skuteczną reklamą?

oświetlenia
Autor: www.drukujfoto.pl
Źródło: www.drukujfoto.pl
Na pewno każdy z nas zaobserwował jakikolwiek malunek na murze. Nieistotne czy był to rysunek ładny czy taki sobie. Takie olbrzymie malowanki na murach mają swoją nazwę.

Sposoby na reklamę – w jaki sposób promować się za małe pieniążki?

szkolenie
Autor: Aspiration
Źródło: http://www.flickr.com
Otwierając własną działalność biznesmeni stają przed trudnym wyzwaniem, którym jest reklama firmy.


Początki z zasady bywają trudne, co związane jest z niedużym budżetem na rozkręcenie działalności.

Roznoszenie ulotek musi być odpowiednio zorganizowane

Banery
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy działalność oraz zdecydujemy się na wydrukowanie ulotek, które będą zawierały opis własnych produktów, to powinniśmy mieć świadomość, że trafią one do jak największej liczby osób.

Promocja przedsiębiorstwa - warianty skutecznej promocji

Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Autor: wfeiden
Źródło: http://www.flickr.com/
Reklama jest to najprostsza i zarazem najważniejsza strategia zdobycia nowych nabywców. Każde przedsiębiorstwo stosuje wyselekcjonowaną przez siebie formę reklamy - lokuje ją na billboardach, muralach, w telewizji czy na tramwaju.


Dowiedz się, których metod można użyć, aby promocja firmy była skuteczna.

Jakie są dziś faktycznie efektywne sposoby na promowanie swoich usług oraz artykułów?

gazetki reklamowe
Źródło: freepik.com
Prawidłowa promocja ma dziś faktycznie istotne znaczenie. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że w zasadzie w każdej branży rynku działa duża ilość firm, co jest związane z poważną konkurencją. Do klientów musi dojść informacja o propozycji danej firmy, w innym wypadku nie będą oni w stanie dokonać odpowiedniego wyboru.

Nowoczesne gazetki marketingowe

ulotki
Źródło: freepik.com
Zniżki przedstawiane w folderach reklamowych mają zazwyczaj zasięg regionalny. Wyjątkowo często dotyczy to sieci sklepów z AGD/RTV, które często w poszczególnych miastach czy częściach Polski oferują różnorodne oferty. Wpływ na to ma również dostępność niektórych regionalnych wyrobów spożywczych, a także rozmaite taktyki marketingowe w poszczególnych rejonach Polski.

Reklama zewnętrzna istotnym środkiem informacji w dobie rozwoju gospodarki krajowej

reklama zewnętrzna
Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo nośników reklam zewnętrznych, które mogą dotrzeć do wielu odbiorców. Ogromny zasięg to obecnie główny walor reklamy. Najliczniejszą grupą odbiorców reklam są młodzi ludzie, aktywni zawodowo, którzy zwykle korzystają ze wszelkich urządzeń mobilnych. To oni mają główny kontakt z prezentowanym towarem lub usługą.

Reklama w autobusach – czemu cechuje się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

reklama w autobusie
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystanie z komunikacji miejskiej w wielkich miastach odznacza się wielkim zainteresowaniem. Niestety, koszty utrzymania samochodu, kompletu opłat, które są związane z jego posiadaniem oraz co najważniejsze - ceny paliwa, powodują, że mało osób stać jest na to, by poruszać się jedynie samochodem. W dodatku, zdarza się, że dla autobusów miejskich, na przykład w Warszawie, wytyczone są odpowiednie pasy ruchu, dzięki czemu mogą się one poruszać o wiele szybciej.

Reklama na autobusie, czyli co trzeba wiedzieć o ”jeżdżącym” sposobie promocji

Autobus
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie oraz na jego powierzchni to dobry sposób na wypromowanie się małych firm. Nieustanna potrzeba rozpoznawalności i brak funduszy na większe banery to nie problem - za mniejszą gotówkę zainwestujemy w powierzchnię komunikacji podmiejskiej, jak i przewoźników międzymiastowych.
Dlaczego więc warto inwestować w tego typu reklamy?

Zastosowanie telebimów - reklama i ważne imprezy masowe

ekran ledowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Telebim to duży ekran, wyposażony w diody LED. Stosowany jest m.in. w reklamie ulicznej oraz na wydarzeniach masowych. Jego ogromną dobrą stroną jest dobra jakość obrazu bez względu na pogodę.
Korzystna sprzedaż jest niemalże niewykonalna bez właściwej reklamy. Obecnie niezwykle popularna jest reklama zamieszczana w Internecie, gdyż kampanie w tym miejscu są aktualnie najtańsze.

Obejrzyj