Syndicate content

spodnie

W jaki sposób wyposażyć gabinet kosmetyczny?

Pokój marynistyczny
Autor: Pinio
Źródło: Pinio
Zanim zdecydujesz się na otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego powinieneś skonstruować szczegółowy biznesplan zawierający koszta ekwipunku takiego miejsca oraz prognozowane przychody Twojego przyszłego biznesu.

Modna i oszczędna pani na zakupach, czyli jakie ubiory bądź dodatki kupuje trzydziestolatka, jeśli otrzyma kupon zniżkowy

modna młoda kobieta
Autor: Julián David
Źródło: http://www.flickr.com
Wielka dama bez stylowych czy designerskich kreacji jest niczym drzewko bożonarodzeniowe bez kolorowych ozdób, więc każda reprezentantka płci pięknej musi raz na jakiś czas odświeżyć posiadaną garderobę. Dodatkowym impulsem okazują się posezonowe wyprzedaże, jak również kupony zniżkowe albo bony podarunkowe.

Czemu się przyglądać podczas wybierania konkretnych produktów czyli dlaczego marki mają takie znaczenie.

marka
Autor: smash!
Źródło: smash!
Podążając za nowymi trendami sporo ludzi szuka produktów konkretnych marek, licząc na to że spełnią one ich czasami dość wygórowane wymagania. Z pewnością do takich marek zalicza się Simple, jeden z bardzo popularnych wytwórców odzieży w naszym kraju. Firma funkcjonuje od kilkunastu lat, od samego początku definiując odważne trendy w modzie. Ubrania tej firmy zadedykowano kobietom odważnym, które lubią eksperymentowanie i łamanie kanonów, a przy tym nowoczesnych, kreatywnych i lubiących zaakcentować swój styl i indywidualność.

Obejrzyj