Syndicate content

studia

Czy istotnie tak trudno w dziś znaleźć zatrudnienie?

Spawacz w zakładzie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Najpierw rodzice zapewniają nam żłobek i sześć lat Szkoły Podstawowej, kolejne trzy lata szkoły gimnazjalnej, a następnie 3-cztery lata szkoły ponadgimnazjalnej. Jakby tego było mało – trzy-5 lat studiów wyższych.

Fizjoterapia to sposób na odpowiednie możliwości podjęcia pracy, zdecyduj się na studia oraz zyskaj wiedzę w tym kierunku

fizjoterapia
Autor: Shama Kern
Źródło: http://www.flickr.com
Z momentem wejścia w dorosłe życie młodzi ludzie stają przed trudnym zadaniem dokonania wyboru swojej drogi zawodowej, jak również uczelni, na której podejmie się studia. To niesamowicie ważna decyzja, która wpływa na całe dalsze życie, zatem trzeba porządnie się zastanowić. Wybierając kierunek studiów, najlepiej sugerować się perspektywami rozwoju zawodowego i zdobycia pracy.

Przykładowa droga awansu w działach handlowych sklepów wielkopowierzchniowych, czyli z jakiego powodu warto postawić na edukację

supermarket
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kariera w szeroko rozumianym handlu rozpoczyna się od najzwyklejszego sprzedawania w osiedlowym sklepie spożywczym lub jarzyniaku. Fach sprzedawczyni to niekiedy ciężki kawałek chleba, bo należy odznaczać się niemałą tężyzną fizyczną - do noszenia ciężkich skrzynek z bananami i pomarańczami czy wodą mineralną w rzeczywistości przydałby się dobrze zbudowany facet, lecz, jak na ironię, to panie, czy to tuż po skończeniu edukacji, czy te po czterdziestce, a nawet po sześćdziesiątce, zazwyczaj stoją za kasą i w przeciągu całego dnia przerzucają kilkaset kilogramów rozmaitego rodzaju produktów.

Odpowiednie wykorzystanie okresu studiowania, gdzie można poszukać dodatkowych zajęć podczas nauki

studenci
Autor: Dev Bootcamp
Źródło: http://www.flickr.com
Studia są okresem, kiedy młode osoby ludzie przeważnie zaczynają swoją pierwszą przygodę z prawdziwym zatrudnieniem. Co prawda teoretycznie czas ten jest przeznaczony na naukę i zdobywanie wiedzy, a dla wielu także świetnej zabawy przez parę lat, ale warto go spożytkować również nieco inaczej.

W jakiej sytuacji powinniśmy pójść do lekarza medycyny pracy?

ekg
Autor: speedoglyn1
Źródło: http://www.flickr.com
Kończysz studia wyższą, szukasz zatrudnienia, lecz jej nie znajdujesz. Ilu z nas powinno się podpisać pod tym opisem? na pewno dużo i zapewne wielu z nas, owszem, pokończyło szkołę wyższą, lecz poza poszukiwaniem nie znalazło wymarzonej pracy. Niestety, taki jest los wielu młodych osób, jest to niejako znak naszych czasów. Jakie wyróżniamy przyczyny takiego stanu?

Dziś działanie na budowie to wyzwanie

poziomice
Autor: SOLA
Źródło: SOLA
W niektórych dziedzinach nie mamy właściwej ilości stanowisk. Brakuje miejsc pracy i ludzie nawet po ukończeniu studiów mają problemy ze znalezieniem sobie dochodowego zajęcia. Jednak w przypadku, gdy skończymy studia inżynierskie wtedy o dobre stanowisko w naszym kraju nie powinniśmy się obawiać. chociaż dziś może się wydawać, że po skończeniu uczelni wyższej trudno znaleźć pracę, jednak skończenie politechniki z tytułem inżyniera rzeczywiście pomaga w zdobyciu upragnionej pracy.

Etat online

Internet
Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Współczesny świat sprawia, że wszystko powinno być na wczoraj. Zaczynamy się zastanawiać, w jaki sposób można stworzyć wszystko szybciej, łatwiej. Co chwila wymyśla się różne oprogramowania, które mają nam uprościć życie. Niestety sporo rzeczy jest niestety poza zasięgiem naszych portfeli. Jedna praca nie wystarcza żeby zaopatrzyć się we wszystkie najmodniejsze gadżety, więc musimy szukać pracy dodatkowej.

Obejrzyj