Syndicate content

studia

Czy istotnie tak trudno w dziś znaleźć zatrudnienie?

Spawacz w zakładzie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Najpierw rodzice opłacają nam żłobek i sześć lat Szkoły Podstawowej, kolejne 3 lata gimnazjum, a następnie 3-cztery lata szkoły ponadgimnazjalnej. Jakby tego było mało – 3-5 lat nauki na studiach.

Fizjoterapia to sposób na odpowiednie możliwości podjęcia pracy, zdecyduj się na studia oraz zyskaj wiedzę w tym kierunku

fizjoterapia
Autor: Shama Kern
Źródło: http://www.flickr.com
Z chwilą wejścia w dorosłość młodzi ludzie stają przed trudnym zadaniem dokonania wyboru swojej kariery zawodowej, jak również uczelni, na której podejmie się studia. To niesamowicie istotna decyzja, która oddziałuje na całe dalsze życie, więc należy dobrze się namyślić. Wybierając kierunek studiów, warto sugerować się możliwościami rozwoju zawodowego i zdobycia posady.

Przykładowa droga awansu w działach handlowych sklepów wielkopowierzchniowych, czyli z jakiego powodu warto postawić na edukację

supermarket
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kariera w szeroko rozumianym handlu rozpoczyna się od najzwyklejszego sprzedawania w osiedlowym sklepie spożywczym lub jarzyniaku. Fach sprzedawczyni to niekiedy ciężki kawałek chleba, bo należy odznaczać się niemałą tężyzną fizyczną - do noszenia ciężkich skrzynek z bananami i pomarańczami czy wodą mineralną w rzeczywistości przydałby się dobrze zbudowany facet, lecz, jak na ironię, to panie, czy to tuż po skończeniu edukacji, czy te po czterdziestce, a nawet po sześćdziesiątce, zazwyczaj stoją za kasą i w przeciągu całego dnia przerzucają kilkaset kilogramów rozmaitego rodzaju produktów.

Odpowiednie wykorzystanie okresu studiowania, gdzie można poszukać dodatkowych zajęć podczas nauki

studenci
Autor: Dev Bootcamp
Źródło: http://www.flickr.com
Studia to okres, kiedy młode osoby ludzie przeważnie zaczynają swoją pierwszą przygodę z prawdziwym zatrudnieniem. Wprawdzie w teorii okres ten jest przeznaczony na zdobywanie wiedzy i uczenie się, a dla części także świetnej zabawy przez parę lat, ale warto go wykorzystać także nieco inaczej.

W jakiej sytuacji powinniśmy pójść do lekarza medycyny pracy?

ekg
Autor: speedoglyn1
Źródło: http://www.flickr.com
Kończysz studia wyższą, szukasz zatrudnienia, lecz jej nie znajdujesz. Ilu z nas powinno się podpisać pod tym opisem? na pewno dużo i zapewne wielu z nas, owszem, pokończyło szkołę wyższą, lecz poza poszukiwaniem nie znalazło wymarzonej pracy. Niestety, taki jest los wielu młodych osób, jest to niejako znak naszych czasów. Jakie wyróżniamy przyczyny takiego stanu?

Dziś działanie na budowie to wyzwanie

poziomice
Autor: SOLA
Źródło: SOLA
W wielu branżach nie mamy właściwej ilości stanowisk. Brakuje miejsc pracy i osoby nawet po ukończeniu studiów mają problemy ze znalezieniem sobie intratnego zajęcia. Jednak w momencie, kiedy skończymy studia inżynierskie wtedy o dobre stanowisko w naszym państwie nie musimy się obawiać. Choć dziś może się zdawać, że po studiach trudno zdobyć pracę, jednak ukończenie politechniki z tytułem inżyniera rzeczywiście pomaga w znalezieniu upragnionej pracy.

Etat online

Internet
Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Dzisiejszy świat sprawia, że wszystko chcielibyśmy mieć na wczoraj. Zaczynamy się zastanawiać, w jaki sposób można stworzyć wszystko szybciej, łatwiej. Ciągle tworzy się jakieś programy komputerowe, które mają nam uprościć życie. Niestety sporo rzeczy jest też poza zasięgiem naszych wypłat. Jedna praca nie wystarcza żeby mieć wszystkie najnowsze telefony, więc szukamy pracy przez Internet.

Obejrzyj