Twoi pracownicy nie są kreatywni? Załatw dla nich wyjazd firmowy połączony ze spływem pontonem, a na pewno zdobędą oni dodatkową energię do działania!

Współcześnie mnóstwo osób zatrudnionych jest w innowacyjnych korporacjach. Niestety z reguły dyrektorzy tego typu firm zapominają o tym, jak ważne jest dbanie o swoich fachowców. Jeśli i Tobie się to przydarza, to już teraz powinieneś przeczytać ten artykuł i dowiedzieć się co trzeba zrobić, żeby Twój personel był usatysfakcjonowany i zmotywowany do funkcjonowania.
Ski-Raft organizator imprez firmowych w Dolinie Kłodzkiej
Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszą rzeczą, którą jesteś w stanie dla nich zrobić jest sfinansowanie specjalnych warsztatów , a także kursów. (http://www.hotelmetro.pl/) Nie każdego stać na to, by opłacić dodatkowe zajęcia z języka obcego, mediacji lub zarządzania. Pracownicy będą ucieszeni, że mają certyfikat o zrealizowaniu kursu, Ty z kolei będziesz posiadał bardziej wykwalifikowanych fachowców. Kolejną rzeczą, na bank bardziej atrakcyjną będzie wyprawienie wyjazdu integracyjnego. Wszyscy Twoi podwładni z pewnością entuzjastycznie zareagują na taki wyjazd.
Jeżeli samemu nie zamierzasz tego organizować, to wtenczas powinieneś udać się do agencji turystycznej, które zaplanuje ten wyjazd specjalnie dla Twojej firmy. Aktualnie bardzo popularne są imprezy firmowe Kotlina Kłodzka, w czasie których można powiązać przyjemne z pożytecznym. Najkorzystniej zdecydować się na hostel w śródmieściu, ponieważ stąd dostaniemy się wszędzie komunikacją miejską.

impreza
Autor: AlphaGeek
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj bukując hotel mamy w pakiecie śniadania, co jest bardzo przydatne. Obiad możemy z kolei skonsumować w restauracji, jaka serwuje regionalne dania. Istotne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że imprezy firmowe Kotlina Kłodzka nie mogą się odbyć bez spływu pontonem. Więcej informacji tutaj. (http://www.hotelmetro.pl/konferencje) Tego typu atrakcja przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom adrenaliny. Taka rozrywka z całą pewnością spodoba się również paniom, które nie lubią mocnych przeżyć. Płyniecie pontonem po tak bajecznej okolicy jest prawdziwą gratką. Po dniu pełnym wrażeń miłą niespodzianką będzie wizyta w SPA lub kinie.

Jeśli masz głowę na karku, to samodzielnie możesz opracować taką eskapadę dla swoich . Możesz mieć pewność, iż po weekendzie spędzonym na rekreacji będą oni wydajniejsi w pracy. Oprócz tego poznają się od innej strony i najprawdopodobniej będzie im się lepiej współpracować. Takie wydarzenia powinny odbywać się przynajmniej raz w roku.

Obejrzyj