Użyczenie pożyczki przez lombard - sprawdź więcej w temacie.

Są wypadki gdy potrzebna jest nam od razu gotówka. Jedną z możliwości jej momentalnego zdobycia jest wizyta w lombardzie. Wyłącznym kryterium uzyskania kredytu pod zastaw jest to, że przedmiot musi być własnością pożyczkobiorcy.


Użyczenie pożyczki przez lombard Piaseczno poprzedza spisanie umowy, która obejmuje dane klienta, wysokość użyczonej pożyczki, formę zastawu razem z jego charakterystyką, czas zwrotu zadłużenia, także każde zapłaty połączone z obsługą wierzytelności.


W przypadku, kiedy pożyczkobiorca nie zgłosi się w ustalonym terminie po odbiór zastawu, staje się mieniem lombardu i trafia do sprzedaży.
Gwarancją pożyczki jest zastaw na rzeczy ruchomej, bądź na niektórych prawach zbywalnych. Oczywiście rzecz ruchoma musi przedstawiać miarodajną wartość, ażeby stać się interesującym zabezpieczeniem.


Lombard Piaseczno trudni się także skupem metali szlachetnych. Skup złota Piaseczno jest właściwym rozwiązaniem na zdobycie gotówki. Wyprzedając zbędną biżuterię ze złota, albo srebra, zdobywamy od razu konieczną gotówkę.


materiały
Autor: Maciej Kraus
Źródło: http://www.flickr.com


lombard piaseczno
Autor: Twinfieldinternational
Źródło: http://www.flickr.com


Przedmiotami zastawu jest w stanie być sprzęt RTV i AGD, zabytki, obrazy. Choć kredyty lombardowe przyznawane są pod zastaw na krótki okres, jest możliwość także od razu zbyć taki przedmiot. Bywa tak, że kupimy sobie nowy sprzęt komputerowy i nie mamy co zrobić ze starym narzędziem (sprawdź na stronie). Warto w takiej sytuacji skorzystać z opcji skup laptopów i otrzymać gotówkę na różne potrzebne rzeczy.


Jeżeli jednak pożyczkobiorca zdecyduje się na odkupienie własnego zastawu, powinien zgłosić się po jego odbiór w terminie określonym w umowie. Do tego czasu zastaw odpowiednio zabezpieczony oczekuje na właściciela.

Obejrzyj