Syndicate content

urząd

Usiłujesz się się rozwijać? Inwestuj w marketing

50 złotych
Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na polskim rynku istnieje mnóstwo firm. Praktycznie każda z branż jest zajęta, dlatego jeśli ktoś jest biznesmenem i chce przetrwać, musi na poważnie zająć się marketingiem swej kompanii. Jednak nie każdy orientuje się w obecnych realiach, dlatego należy zaangażować odpowiedniego specjalistę, który pomoże nam osiągnąć jak największy sukces.

Sezon rozliczeń podatkowych jest dla ludzi sporym stresem - jak to sobie usprawnić?

podatki
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego początek roku kalendarzowego łączy się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem skarbowym. Całe szczęście w obecnych czasach coraz to więcej spraw da się z łatwością rozwiązać za sprawą internetu. Funkcjonuje niesłychanie dużo serwisów www, które udostępniają rozliczne dokumenty.

Korekta vat musi być złożona w konkretnym terminie

w ZUSie
Autor: Joel Bombardier
Źródło: http://www.flickr.com
Jak robić odliczenia składek zus Jeśli mamy własną działalność, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy obowiązani do przesyłania różnych pism do urzędu, tak aby posiadać gwarancję, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Nie pominą nas tu również odliczenia składek zus, bo tylko wówczas będziemy mieli wszystko właściwie wyliczone oraz będziemy mieli szansę liczyć w przyszłości na emeryturę.

Czy jest sens korzystać z usług oferowanych przez biura księgowe?

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Nasze biuro księgowe udziela szerokich usług z obszaru księgowości oraz rachunkowości. Ofertę kierujemy tak samo do klientów indywidualnych, jak również różnego rodzaju firm szukających rzetelnej i kompetentnej obsługi. Jakie usługi mogą wybierać potencjalni klienci?

Obejrzyj