Syndicate content

urząd

Usiłujesz się się rozwijać? Inwestuj w marketing

50 złotych
Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach na rodzimym rynku istnieje mnóstwo firm. Właściwie każda z dziedzin jest zajęta, dlatego jeżeli ktoś jest biznesmenem i chce przetrwać, powinien na poważnie zająć się marketingiem swojej kompanii. Lecz nie każdy orientuje się w obecnych realiach, dlatego warto zaangażować odpowiedniego specjalistę, który pozwoli nam osiągnąć spory sukces.

Sezon rozliczeń podatkowych jest dla ludzi sporym stresem - jak to sobie usprawnić?

podatki
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdej osoby początek roku kalendarzowego wiąże się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem skarbowym. Na szczęście w obecnych czasach coraz to więcej spraw można z łatwością rozwiązać za pomocą internetu. Istnieje niezmiernie dużo portali, które upubliczniają wielorakie dokumenty.

Korekta vat musi być złożona w konkretnym terminie

w ZUSie
Autor: Joel Bombardier
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wykonać odliczenia składek zus Jeśli mamy swoją działalność, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy obowiązani do wysyłania różnorakich dokumentów do urzędu, tak by mieć pewność, że wszystko dzieje się zgodnie z prawem. Nie pominą nas tu również odliczenia składek zus, bo jedynie wtedy będziemy posiadali wszystko dobrze policzone oraz będziemy mogli liczyć w przyszłości na emeryturę.

Czy jest sens korzystać z usług oferowanych przez biura księgowe?

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Nasze biuro księgowe udziela szerokich usług z obszaru księgowości oraz rachunkowości. Ofertę kierujemy tak samo do klientów indywidualnych, jak również różnego rodzaju firm szukających rzetelnej i kompetentnej obsługi. Jakie usługi mogą wybierać potencjalni klienci?

Obejrzyj