Warsztat Audi gwarantuje wydajną i całościową obsługę klienta, diagnozę, przegląd i renowacje na oryginalne elementy.

Audi to modna marka wozów przynależąca do eleganckich oraz nowoczesnych wersji. Są rozmaite modele, dzięki czemu jest możliwość wybrać sobie samochód odpowiadające naszym pragnieniem i indywidualności.

Audi A8
Autor: FotoSleuth
Źródło: http://www.flickr.com
Ta marka jest doceniana nie wyłącznie w Polsce, lecz też za granicą. Mamy okazje rozróżnić kilka na prawdę nadzwyczajnych modeli. Wersja sportowa to wersja Audi, w jakim odczujesz jak płyniesz na ulicy. Czy model kombi jest rewelacyjna jako pojazd rodzinny. Takie auta posiadają silne silniki, które będą służyć nam całymi latami. Oryginalne części Audi Kraków zapewniają stabilizację i niezawodność tej marki.Kompetentny serwis audi posiada zaawansowaną technologie diagnozowania i serwisowania samochodów Audi. Zaopatrzony warsztat świadczy usługi w zakresie napraw automatycznych, kontroli okresowych, przeglądów układu pojazdów takich jak silnik, układ hamulcowy, klimatyzacyjny, itp. czy skomplikowane oceny systemów elektronowych. Warsztat Audi modernizuje lub zamienia wyłącznie na oryginalne części Audi Kraków, na którą udzielone jest gwarancja. Także zakłady samochodowe posiadają oryginalne części do audi Kraków.

Wiele warsztatów na okres remontu wypożycza pojazdy, więc jest to praktyczne rozstrzygnięcie dla tych, jacy auto potrzebują na co dzień. Ponadto do kompleksowej obsługi konsumenta zaliczają przyjmowanie auta ze skazanego miejsca i przyniesienie go do warsztatu, a też przekazanie auta z warsztatu pod określone miejsce. Poza tym można przechowywać opony i koła w magazynie warsztatu.
Przechowywane są w właściwej pozycji co zapobiega możliwym odkształceniom oraz w właściwych warunkach zewnętrznych, między innymi we właściwej temperaturze. Serwis audi Kraków świadczy stałą gwarancję mobilności. Pomogą wszystkim w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz innych przypadkach unieruchomienia wozu z powodu wyładowywania akumulatora, utracenia kluczyków, awarii ogumienia, braku paliwa na terenie Krakowa, okolicach, a też całej polski.

Obejrzyj