Syndicate content

wydajność

Lean Management czyli w jaki sposób skutecznie ulepszyć wyniki w przedsiębiorstwie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Bezkonkurencyjność nowoczesnej firmy przede wszystkim zależy od umiejętności kadry zarządzającej. Tymczasem skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas należy zastosować odpowiednie procedury, dzięki którym zracjonalizuje się działanie firmy. Jak wiadomo markę tworzą głównie ludzie, którzy w niej pracują, jak również takie elementy jak usługi oraz cały proces zarządzania. Aby skutecznie zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tej kwestii kompleksowo.

Normy w krajowych firmach powinny być bezwzględnie przestrzegane!

bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa w naszym państwie nie mają dobrze - może prócz tych, które tylko eksportują własne produkty na zachód: otrzymują za nie relatywnie spore pieniądze, a bądź co bądź pracownikom płacą mało. Oczywiście to nie wina przedsiębiorców, no takie są na ten moment realia. Może to się będzie szybciej odmieniało, miejmy przynajmniej taką nadzieję. Jednak nie mieliśmy w tym tekście mówić na temat zarobków przeciętnego Polaka. Zastanówmy się raczej jak przeciwdziałać wszystkim kłopotom, na przykład z w dalszym ciągu dosyć niedużą wydajnością. Niby co robić takiego, aby wreszcie standard naszych firm stał na o wiele bardziej zadowalającym poziomie? Zasadniczo ze standardem krajowych firm wcale nie jest aż tak kiepsko, lecz jest dużo rzeczy do poprawy.

Ulepszyć wydajność swojej firmy: ale jak?

wydajność
Zapewne nieustanne czytanie artykułów na temat wydajności nie zwiększy jej w automatyczny sposób, ale można w sumie powiedzieć, że tak czy siak tego typu wiedza bądź co bądź jest mocno sensowna, mogąca dać całkiem dużo. Pamiętajmy jedną kwestię: w żadnym przypadku nie ma takiej sytuacji, iż samo gadanie o wzroście wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało rzec, że w większości przypadków akurat wiedza teoretyczna również daje całkiem dużo.

Obejrzyj