Syndicate content

wyjazd

Organizator eventów, ma szansę być w Polsce specjalnością coraz bardziej cenionym

kurs event manager
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu słowo „event” zaaklimatyzowało się w języku polskim.


Osiąga też coraz większą popularność. Jest popularnie używane w marketingu ale też coraz częściej przedostaję się do języka potocznego.

Popularny zawód a więc tłumacz przysięgły języka angielskiego już nie tak dochodowy jak kiedyś

Wielka Brytania
Źródło: pixabay
Kiedyś język angielski wystarczył, żeby dać radę sobie w życiu. Dziś coraz więcej Polaków planuje wyjazd do coraz bardziej odległych krajów, w których angielski już nie wystarczy.

Bieszczady zapraszają na doskonały wypoczynek

Bieszczady
Autor: Yadis-Art
Źródło: www.flickr.com
Rewelacyjne propozycje efektywnego wypoczynku wraz z bliskimi w górach takich jak Kaszuby domki do wynajęcia gwarantują już dzisiaj. Właściciele tych miejsc wypoczynkowych starają się podnosić sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Możliwości stają się więc coraz większe, dzięki czemu bezproblemowo wskazać można te w stu procentach właściwe oferty. Stale przybywa świetnie przygotowanych możliwości, które bezsprzecznie okazują się strzałem w dziesiątkę. Na stronie sieciowej znaleźć można wszystkie przydatne informacje.

Moda na zakupy grupowe

Zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Od pewnego czasu coraz chętniej kupujemy przez Internet. Okazuje się, że coraz bardziej pasują nam zakupy grupowe. Serwisy z ofertami tańszych zakupów zyskują na popularności.

Obejrzyj