Z jakiej przyczyny wskazane jest zadysponować usługę niszczenia dokumentów lub nośników danych?

Oszczędzasz czas swój oraz swych pracobiorców – usługa taka nie wymaga Twojego zaangażowania. Oszczędzasz koszty – unikasz zakupu jak też serwisowania niszczarek, kupna ponadprogramowych surowców , wywozu ścinek i ich zgodnej z prawem utylizacji.


Wdrażasz jednolity standard polityki bezpieczeństwa danych – nie zaryzykujesz niekontrolowanego wycieku informacji.


http://www.happytree.com.pl/
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dostajesz certyfikat niszczenia – potwierdza on trwałe zniszczenie informacji, Nie angażujesz własnych zasobów – miast na niszczeniu możesz skupić się rozwijaniu prywatnej firmy. Niszczysz nawet obszerne ilości nośników informacji bez względu na ich typ. Kiedy polityka bezpieczeństwa Twej firmy nie pozwala na analizowanie informacji niejawnych poza jego lokalem, mobilne niszczenie dokumentów jak też pozostałych nośników danych pomaga ustrzec się transportu do maszyny niszczącej. Obojętnie na ilość poświadczeń przeznaczonych do zniszczenia, jednostka niszczenie dokumentów Trójmiasto przybędzie ze stosownym sprzętem niszczącym, które jednorazowo przetworzyć może od 100 do 800 kilogramów pism (więcej informacji). Podejmując decyzję o niszczeniu dokumentów we prywatnej siedzibie, rośnie monitoring i nadzór nad przekazywanymi do niszczenia poświadczeniami. Dodatkową opcją jest odbiór zużytych urządzeń elektrycznych: (http://www.happytree.com.pl/odbior-elektrosmieci.html).


Co jednostka niszczenie dokumentów Gdynia jest w stanie dla Ciebie zrobić? Na żądanie, jednostka podstawi pod twą siedzibę specjalny samochód wyekwipowany w niszczącą instalację.


pracownicy odbiorą dokumenty wprost od Twoich pracobiorców i przeniosą je do zaparkowanego na terytorium firmy samochodu z narzędziem niszczącym. Przed recyklingiem zaświadczenia są zważone jak też opisane w raporcie odbioru.

Obejrzyj