Syndicate content

Zarządzanie

Jak odbywa się na prince3 egzamin? Zobacz!

egzamin prince2
Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
Na niektóre etaty powinniśmy zaliczać egzaminy

Jeżeli pragniemy wykonywać w przedsiębiorstwie jakieś szczególne stanowisko oraz pragniemy, żeby nasze opinie wywierały wpływ na jej działania, to powinniśmy zrobić właściwe szkolenia oraz pokazać potem odpowiednie dyplomy.

Świadczenie dotacyjne czy umowa kredytowa?

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy, oprócz samorządów, są w latach 2014-2020 największymi beneficjentami unijnych funduszy. Ogółem na rozwój przedsiębiorstw będzie określonych 20 mld euro. Stąd już teraz należałoby dowiedzieć się, na co jak też na jakich regułach będzie można zdobyć unijne środki.


Najogromniejszy wachlarz wsparcia do dyspozycji mają mikro, małe jak też średnie przedsiębiorstwa.

Świetnie działająca firma.

firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Amlux to jedna z wyjątkowo renomowanych firm sprzątających w Polsce. Trudni się ona takimi usługami już od 1989 roku. Firma ta działa na obszarze całej Polski, a zatrudnia blisko cztery tysiące osób. Amlux ma aż czternaście filii w Polsce. Amlux zajmuje się sprzątaniem dużych obiektów biurowych, galerii handlowych, hipermarketów, zakładów przemysłowych, obiektów rekreacyjno – sportowych, osiedli mieszkaniowych, a także w sprzątaniu placówek służby zdrowia.

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem – w tym miejscu sprawdzisz, czym się cechują?

Firma biznesowa
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
W teraźniejszej rzeczywistości kierowanie przedsiębiorstwem wcale nie jest najłatwiejszym zadaniem. Nie dość, iż trzeba wyszukać swoją niszę, odnaleźć się pośród dużej konkurencji oraz rozreklamować swoje wyroby albo usługi, to jeszcze istotne jest samo prowadzenie własnej działalności. Każde przedsiębiorstwo wymaga wprawnego systemu zarządzania, by łatwiej nim było sterować i mieć na względzie wszystkie elementy, jakie składają się na działalność. Takie systemy są nadzwyczaj pożyteczne, toteż dobrze jest dowiedzieć się, czym się cechują.

Lean Management czyli w jaki sposób skutecznie ulepszyć wyniki w przedsiębiorstwie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Bezkonkurencyjność nowoczesnej firmy przede wszystkim zależy od umiejętności kadry zarządzającej. Tymczasem skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas należy zastosować odpowiednie procedury, dzięki którym zracjonalizuje się działanie firmy. Jak wiadomo markę tworzą głównie ludzie, którzy w niej pracują, jak również takie elementy jak usługi oraz cały proces zarządzania. Aby skutecznie zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tej kwestii kompleksowo.

Użyteczne narzędzia dla prowadzenia faktur

dokumenty do podpisania
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne nikomu nie trzeba raczej tłumaczyć tego, że prowadzenie swojej własnej działalności gospodarczej właściwie nigdy nie jest niczym prostym, niezależnie nawet od tego, jaką dokładnie branżą akurat chcemy się zajmować. Przecież zawsze trzeba troszczyć się tu o bardzo wiele rozmaitych spraw, bez których taka firma nigdy nie byłaby w stanie działać rzeczywiście sprawnie.

W małych firmach zwykle sprawy księgowe należą do właścicieli

księgowość
Autor: Times Square PR
Źródło: Times Square PR
Zarządzanie firmą to niemała sztuka. Tak naprawdę ani w przypadku małych firm, ani w dużych spółkach zarządzanie nie jest proste – w mikro firmach na ogół kwestie zarazem księgowe, jak i kadrowe leżą w naszej gestii, z kolei w przypadku dużych korporacji musimy kontrolować wiele działów, co też nie jest łatwym zadaniem. Najtrudniejszą kwestią są, tak w jednym, jak i drugim przypadku, kwestie finansowe – bez finansów firma ani nie będzie się rozwijała, ani nie będzie generowała żadnych zysków.

Szkolenia lean manufacturing – do kogo adresowane?

Szkolenia dla firm
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich czasach niebywale dużą popularnością cieszą się szkolenia lean manufacturing. Co oznacza powyższe hasło?
Lean manufacturing jest jedną z metod umożliwiających skuteczne zarządzanie produkcją. Przedsiębiorstwa pogłębiające wiedzę w przedstawianej tematyce nie tylko podniosą jakość wytwarzanych przez siebie wyrobów, ale również będą roztropnie użytkować zasoby a także zapewniać swoim klientom terminową dostawę.

Funkcjonowanie firmy zależy od wielu czynników

ludzie na spotkaniu biznesowym
Nie ma znaczenia w jakiej części globu mamy własną działalność, zawsze chcemy, żeby przynosiła ona jak najlepszy zysk, by cieszyła się zaufaniem kontrahentów oraz jednocześnie, by miała szansę radować się jak najlepszą opinią. Jednak jak się okazuje, w przeróżnych częściach świata, wypracowano różne metody przychodzenia do tych wytycznych i motywowania ludzi do bardziej systematycznej pracy.

Szkolenie Six sigma to dobre rozwiązanie tego jak sprawnie zarządzać jakością

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Autor: University of Salford Press Office
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie jakością polega na optymalizacji procesów w firmie w taki sposób, żeby połączyć wysoką jakość z ograniczeniem wydatków. Wiąże się to z ciągłym udoskonalaniem procesów produkcyjnych, motywowaniem pracowników i szeregiem innych czynników mających wpływ na jakość produkcji w przedsiębiorstwie. W małej firmie wystarczy sprawny menadżer, który zna realia rynku i jest kreatywny. O ile wymagania te może spełnić wiele osób, o tyle znalezienie menadżera odpowiedniego do zarządzania jakością w dużej korporacji jest ogromnym wyzwaniem. Nie jest bowiem możliwe skuteczne nadzorowanie wszystkich procesów we wszystkich oddziałach firmy. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzają się metody... statystyczne.

Obejrzyj