Syndicate content

zatrudnienie

pozyskanie funduszy unijnych

fundusz
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Mikre zainteresowanie funduszami europejskimi pośród drobnych firm wypływa z ich złych przejść w owym obszarze z uprzedniego czasu pomocowego i nieduży stopień zaufania do instytucji nimi rozporządzającymi.
Przedsiębiorcy, jacy zdecydują się pozyskać fundusze unijne dla małych firm, będą mogli przeznaczyć środki finansowe na rozwój rezerw materialnych i niematerialnych, w tym zakup środków trwałych, także powiększenie sfery zawodowych kadry.

Wypadek przy pracy w Anglii

defibrylacja
Autor: Physio-Control
Źródło: Physio-Control
Bardzo wielu Polaków obecnie podróżuje w poszukiwaniu zatrudnienia za granicę. Jednym z najczęściej wybieranych celów jest Anglia. Obecnie w Anglii i Irlandii jest tak dużo Polaków, że są tam całe polskie dzielnice. Ludzie organizują wyjazdy w większości przypadków w nadziei na lepsze zarobki niż w Polsce. W wielu przypadkach faktycznie udaje się dostać dogodną pracę. Oddzielną sprawą jest z kolei to, czy uda się jakąś część zarobków zachować i przywieźć do Polski.

Jak aktywnie poszukiwać pracy?

Praca
Spora liczba osób w naszym kraju ma kłopoty ze znalezieniem zatrudnienia. Jak trzeba jej poszukiwać?

Zatrudnienie w IT – okazja na zadowalające wynagrodzenie?

praca
Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukiwanie zatrudnienia jest dość niełatwym zadaniem. Niełatwo jest znaleźć pracę, która byłaby dla nas interesująca i przy okazji zapewniała satysfakcjonujące wynagrodzenie. W zdecydowanie najlepszej sytuacji są informatycy, bo zapotrzebowanie rynku na tego typu fachowców jest aktualnie naprawdę wysokie, co korzystnie przekłada się na proponowane wynagrodzenia. W jaki sposób poszukiwać pracy w IT?

W jaki sposób czas pracy wpływa na wielkość odsetek ustawowych? Kto ma prawo do ochrony własności intelektualnej?

pracownicy, firma
Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Gro nastolatków rozpatruje pracę w oparciu o umowę zlecenie. Jakiego rodzaju są tego walory?

Studiowanie to rozdział nabywania mądrości, umiejętności i uprawnień, niezbędnych w tworzeniu sukcesów zawodowych

Autor: HEMMERSBACH
Wakacje to dla sporej części osób czas urlopów od codziennych powinności. Jednocześnie, okres wakacyjny dla większości studentów to niepowtarzalna okoliczność do zarobienia dodatkowych pieniędzy, zdobycia wprawy na na gruncie zatrudnienia czy też zdobycia nowych uprawnień.

Zawód profesjonalnego tłumacza

tłumaczenia
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie znajomość obcej mowy jest wartością niezwykle przydatną. W ten sposób można komunikować się z ludźmi z innych państw, na przykład w trakcie podróży za granicę. Międzypaństwowe kontakty stały się też ogromnie istotne w świecie biznesu.

Gdzie najlepiej szukać pracy?

Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Obecnie jest konieczność znalezienia pracy zarobkowej przez osoby w coraz młodszym wieku. Wynika to z rozmaitych czynników. Głównym z nich jest niewątpliwie trudna sytuacja pieniężna, w jakiej młodzi ludzie się często znajdują.

Jak pracować w sezonie wakacyjnym

praca
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Lato jest coraz bliżej, pora więc powoli myśleć o odpoczynku. Czy najlepiej wybrać się na wczasy za granicę, albo również nieco sobie dorobić? Dylemat ten może być nieraz dla mnóstwa dosyć bardzo problematyczny. Z jednej stronki każdy ceni morze bądź także wyprawy w góry albo turystyczne wycieczki, z drugiej mimo to bez wątpienia chce on także zarobić odrobinę dodatkowych pieniędzy, jakie są w stanie być użyteczne w spełnieniu niektórych marzeń. Płace w Polsce są które są, dlatego nic dziwnego, że każdego roku ogrom ludzi wyjeżdża poszukiwać pracy na dwa albo trzy miesiące poza granice kraju. Takiego rodzaju praca sezonowa cieszy się ogromną a, także niegasnącą popularnością szczególnie wśród ludzi młodych.

Dziś działanie na budowie to wyzwanie

poziomice
Autor: SOLA
Źródło: SOLA
W wielu branżach nie mamy właściwej ilości stanowisk. Brakuje miejsc pracy i osoby nawet po ukończeniu studiów mają problemy ze znalezieniem sobie intratnego zajęcia. Jednak w momencie, kiedy skończymy studia inżynierskie wtedy o dobre stanowisko w naszym państwie nie musimy się obawiać. Choć dziś może się zdawać, że po studiach trudno zdobyć pracę, jednak ukończenie politechniki z tytułem inżyniera rzeczywiście pomaga w znalezieniu upragnionej pracy.

Obejrzyj