Kariera

Decydując się na pracę w szeregach naszych magazynierów, nie musisz mieć doświadczenia, a chcąc wyjechać na kontrakt do Niemiec, wcale nie musisz znać języka. Dzięki programowi wdrożeniowemu w Centrum Szkoleń przygotujemy Cię do pracy na wymaganym stanowisku. Nauka komisjonowania przy użyciu systemu PBV, prowadzenia wózka i podstawy języka pozwolą na natychmiastowe wydelegowanie do pracy w placówce jednego z naszych klientów.

Osoby, które odnajdą się w realiach pracy tymczasowej i poczują że logistyka magazynowa to kierunek w którym chciałyby się rozwijać, mają szansę awansu pionowego. Mogą liczyć na wsparcie w podjęciu darmowego kursu języka niemieckiego oraz kolejne szkolenia wdrożeniowe.

Kolejnym krokiem po zdobyciu doświadczenia w roli komisjonera lub sztaplera jest nadzór pracy kolegów na stanowisku brygadzisty. Stąd już niedaleko do zarządzania całym zespołem w danym projekcie jako kierownik powierzonej nam przez klienta placówki. Najlepsi z naszych kierowników pracują obecnie jako koordynatorzy kilku niezależnych projektów, biorąc odpowiedzialność za pracę setek magazynierów.

Inną drogą rozwoju jest dołączenie do grupy wyspecjalizowanych super komisjonerów, wysyłanych do zadań specjalnych. Nasze Tygrysy są panami sytuacji kryzysowych, reagując na nieoczekiwane braki kadrowe stałych Klientów. Błyskawicznie gaszą pożar by za chwilę przyczaić się czekając na kolejne wezwanie.