Magazynier Kraków, Sieradz

Miejsce pracy

Polska
Kontakt k.hryhoryshyn@personnel-international.pl
(+48)501 955 654

Opis

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Stawka: minimum 12 zł/h netto pierwszy miesiąc, późnej akord. Od drugiego miesiąca 12-18 zł/h netto i więcej. Średnia pensja to około 3500 PLN netto.

Miejsca pracy:

Kraków, Sieradz

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Zapewniamy:

  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),

  • bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,

  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),

  • bezpłatna opieka fizjoterapeuty,

  • bezpłatne ubranie robocze,

  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,

  • dojazd do pracy firmowym minibusem,

  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,

  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,

  • premia za jakość pracy i wydajność,

  • premia za przepracowany okres zgodnie z zawartą umową,

  • opieka koordynatora w Twoim języku,

  • legalne zatrudnienie,

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,

    stabilną pracę z możliwością awansu.

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,

  • uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • rozumienie j.polskiego,

  • prawo jazdy kat.B

Nr certyfikatu Agencji Pracy 5703

Nr certyfikatu Agencji Pracy 20388

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Должность: работник склада.

Ставка: минимально 12 зл/час нетто – первый месяц, позже – на аккорд . Со второго месяца 12-18 зл/час и большеВ среднем зарплата ок.3500 злотых на руки

Место работы:

График работысменный, 8-12 рабочих часов на день, возможность работать 6 дней в неделюДневные и ночные смены. 1-2 перерыва в течении дня.

Рабочие обязанности: комплектация товаров в соответствии с заказом. Погрузочно-разгрузочные работы и / или обслуживание складского сканератерминала.

Гарантируем:

  • Бесплатное получение разрешения на управление вилочным погрузчиком (при условии работы до конца договора)

  • бесплатный сертифицированный курс обучения на «Оператора вилочного погрузчика на высокий склад», работодатель покрывает 50% стоимости экзамена UDT

  • 1 или 2 бесплатных приема пищи в течении рабочего дня (в зависимости от количества часов),

  • бесплатную физиотерапевтическую помощь

  • бесплатную рабочую одежду

  • бесплатную помощь в оформлении банковского счета в Польше

  • возможность получения карты MultiSport бесплатно

  • возможность получения аванса в счет зарплаты

  • довоз до работы микроавтобусом

  • бонусы за качественную работу и производительность

  • премии за отработанный период согласно договора

  • опеку опытного координатора, говорящего на Вашем языке

  • легальное трудоустройство

  • своевременно выплаченную зарплату на банковский счет работника до 20 числа каждого месяца

  • стабильную работу с возможностью карьерного роста

  • предоставление жилья за 400 злотых / месяц ( высчитывается с зарплаты)

  • возможность получения Воевудского разрешения на работу,

  • помощь в получении карты побыта.

Требования:

  • желание работать и зарабатывать;

  • разрешение на управление вилочным погрузчиком

  • психотесты 65 злотых ( возможность получения этой суммы в качестве аванса ))

Приветствуется:

  • опыт работы на подобной должности

  • понимание польского языка

  • наличие водительских прав кат.В.

Сертификат агентства труда: 5703

Сертификат агентства труда: 20388

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50