Ze względu na coraz to większe zapotrzebowanie ze strony pracodawców na rynku polskim na pracowników obywatelstwa ukraińskiego, nasza firma podjęła odpowiednie działania w kierunku poszerzenia swojej oferty o brukarzy oraz dekarzy. Do tej pory nasza agencja specjalizowała się w rekrutacji Ukraińców na stanowiska logistyczne, tj. pomocników magazynowych, magazynierów oraz operatorów wózków widłowych. Zdobytą przez lata wiedzę w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia cudzoziemców pragniemy uzupełniać  o nowe umiejętności. Odpowiadając na potrzeby Rynku, tak oto narodził się pomysł  na rekrutację brukarzy oraz dekarzy z Ukrainy.

Około tygodnia temu rozpoczęła się rekrutacja dekarzy dla nowego Klienta. Prace dekarskie prowadzone przez Klienta będą się odbywały w całej Polsce. Aktualnie trwają prace budowlane m.in. w: Woli Bykowskiej, Strykowie, Robakowie, Opolu, Markach, Psarach, Tychach, Rogowie Opolskim i Grabonogu.

Rekrutacja odbywa się w naszych oddziałach na Ukrainie(Czerniowce i Czernihów) oraz w Gliwicach. Szczegóły dotyczące oferty można uzyskać w w/w biurach- kontakty znajdują się w zakładce „Oddziały”.


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50