Wyjeżdżając do pracy do Niemiec jednym z aspektów które trzeba przemyśleć to środek transportu do nowego pracodawcy.
Mamy wiele możliwości, ale którą wybrać? Poniżej opisaliśmy dla Was najpopularniejsze środki transportu:

Bus, jest to jedna z wygodniejszych form podróżowania i łatwo dostępna. Na rynku znajdziecie wielu przewoźników, również takich oferujących podróż w systemie door to door. Podróżować można również z większą ilością bagażu niż np. w samolocie,
a i koszt przejazdu nie jest powalający.

Własnym samochodem wydaje się podróżuje się najłatwiej, ale czy najtaniej? Dodatkowo podróżując własnym samochodem jako kierowca w grę wchodzić będzie również zmęczenie związane z prowadzeniem pojazdu. Samochód jednak pozwala nam na zabranie większej ilości rzeczy a na miejscu daje swego rodzaju poczucie niezależności. Jednak jeśli wyjeżdżamy w celach zarobkowych warto wszystko skalkulować na chłodno.  Niestety ale podróż własnym samochodem to jeden z najdroższych środków lokomocji.

Samolotem- no niewątpliwie najszybszy środek transportu. Z tego względu jest on często wybierany kiedy ważny jest czas przemieszczenia się z punktu a do punktu b. Jednak podróżowanie samolotami ma tez kilka wad: pierwszą jest cena biletów, które nierzadko przekraczają możliwości portfela osoby wyjeżdżającej do pracy. Bilety można kupić po okazyjnych cenach i wtedy podróżowanie samolotem nie jest już takie kosztowne, jednak wiąże się z kolejną istotną rzeczą taką jak ograniczenia w bagażu. Zarówno bagaż podręczny jak i bagaż rejestrowany mają ograniczenia wielkościowe i wagowe. Wyjeżdżając na dłuższy czas musimy liczyć się z potrzeba zabrania większej ilości rzeczy, a wspomniane ograniczenia mogą mocno utrudnić pakowanie. Dodatkowo do kosztu podróżowania samolotem musimy również doliczyć koszt podróży z lotniska do miejsca w którym mamy się zatrzymać.


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50