Lato  chyba wszystkim nam kojarzy się z jednym: wakacjami i mnóstwem wolnego czasu.
I właśnie! Jak go wykorzystać aby nie był to czas stracony?
Pomysłów będzie tyle ile ich autorów, my stawiamy na prace i rozwój.

Dlaczego właśnie to wg nas jest najlepszym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu kiedy jesteście na studiach lub właśnie skończyliście szkołę średnią?

Oto nasze argumenty:

  1. Pieniądze to najbardziej oczywisty powód jaki można sobie wyobrazić. W czasie prac sezonowych może nie zarobicie zawrotnych kwot, ale będą to wystarczające sumy na własne potrzeby, przyjemności, czy krótki wyjazd.
  2. Niezależność własne pieniądze, pozwalają na małe poczucie niezależności.
  3. Doświadczenie to obecnie jeden z najważniejszych elementów na jaki w przyszłości zwróci uwagę Twój pracodawca. Nawet jeśli nie będzie to doświadczenie zgodne z w przyszłości przez Ciebie wykonywanym zawodem, dla pracodawcy oznaczać to będzie, że jesteś chętny do pracy, wytrwały i zorientowany na obrany cel.

Gdzie szukać pracy kiedy przed sobą masz 2- 3 miesiące wolnego?
Jest wiele możliwości.
Ze względu na okres urlopów, wiele firm ma zmorzone zapotrzebowanie na pracowników.
Produkcje, budowy i logistyka magazynowa  to miejsca, w których często bez większego doświadczenia i specjalnych kwalifikacji możecie znaleźć pracę na stanowiskach pomocników.

Możecie również wybrać opcję pracy poza granicami kraju. Wtedy polecamy Wam wybrać agencję pracy tymczasowej, którą uprzednio sprawdzicie tak aby mieć pewność, że po przyjeździe na miejsce nie będziecie rozczarowani ( każda agencja pracy tymczasowej MUSI posiadać certyfikat agencji – jego numer podawany jest w ogłoszeniu o pracę, to właśnie on jest najwiarygodniejszym dowodem na legalne funkcjonowanie firmy w zakresie pośrednictwa pracy).

 

 

 


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50