Stolica Dolnego Śląska słynie z wielu rzeczy. Miedzy innymi z jednego najstarszych ratuszy w Polsce, stojącego w centralnym punkcie zabytkowego rynku, jak również 120 figurek krasnali, rozsianych po ulicach tego pięknego kolorowego miasta.

Wrocław to jedno z najczęściej wybieranych miejsc przez turystów z całego świata. I nie jest to nic dziwnego, bo jest wart tego, żeby choć raz go zobaczyć.
We Wrocławiu znajdziemy również miejsca wciągnięte na listę UNESCO- jest nią Hala Stulecia. Uznana za jedno z największych dzieł architektury XX wieku, miała służyć mieszkańcom Wrocławia i odwiedzającym go gościom jako wielofunkcyjna przestrzeń, w której organizowane są wydarzenia wszelkiego kalibru.

Wrocław to również miejsce słynące z mostów. Pod względem ich ilości jest 4. w Europie.
Jednak najcenniejsze zabytki Wrocławia znajdują się na Ostrowie Tumskim. Znajdują się tam między innymi: katedra św. Jana Chrzciciela, pałac biskupi zbudowany w 1791 roku oraz Muzeum Archidiecezjalne.

Jednak Wrocław prócz  zabytków, kolorowych kamienic i krasnoludków odwiedzjącym proponuje dużo więcej.

Najstarszy ogród zoologiczny w Polsce , prócz mnogości gatunków zwierząt, proponuje zwiedzającym 33 hektarowy teren również wiele zabytkowych obiektów architektonicznych.
Miejsca, które zachwycają można by wymieniać jeszcze długo, ale to zostawiamy do odkrycia już Wam w trakcie wiosennych i letnich wycieczek!


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50