Dziś piątek, a więc dla wielu właśnie teraz zaczyna się weekend. Weekend z założenia ma nam służyć na odpoczynek po ciężkim tygodniu. Czy jednak relax = lenistwo?

I tak i nie! Bo w gruncie rzeczy cały sekret tkwi w tym, żeby robić to dobrze, że w niedziele kiedy wolny czas dobiegać będzie już końca mieć poczucie jego dobrego wykorzystania.
Okazuje się, że to właśnie głoś wydobywający się z tyłu głowy powtarzający „zmarnowałeś dzień”, będzie przyczyną potęgowania zmęczenia i stresu w kolejnym tygodniu.

 

Co zatem robić kiedy wolny czas mamy?

Pomysłów na aktywności może pojawić się wiele, warto w takim momencie na chwilę się zatrzymać i zastanowić czy jest coś co ciągle odkładaliśmy na później. Jeśli coś takiego jest, a z pewnością się znajdzie, wszystkie inne czynniki potrzebne
do spełnienia są zachowane, to to właśnie może być plan idealny.

Nie masz odłożonych rzeczy, oraz pomysłów? Postaw na swój rozwój- inwestycja w siebie to zawsze najlepsza alternatywa. Artykuły branżowe, kursy on-line, próba wykorzystania nowych pomysłów- może właśnie dzięki wolnemu weekendowi uda Ci się ułatwić, usprawnić dotychczasowe zajęcia lub po prostu znajdziesz nowe!

Wybierz się na spacer! Świeże powietrze plus aktywność fizyczna nie zaszkodzi nikomu. Może przy okazji odkryjesz nowe miejsce w okolicy, o którym słyszałeś, ale nigdy nie byłeś?

Książka, film, gra planszowa- na nie na pewno nie ma czasu w zapracowanym tygodniu. O ile nadrabianie zaległości literackich, czy filmowych można śmiało praktykować samemu, tak wieczór z grami planszowymi to przy okazji świetna okazja
do spotkań w gronie znajomych.

Gotowanie, bo w tygodniu z pewnością wybieramy drogi na skróty. A jeśli już od dawna chodziła za tobą ochota na ulubiony domowy sernik, to wolny czas jest właśnie po to, żeby wykorzystać go na jego stworzenie.

 

Macie jakieś inne pomysły?

Dajcie nam znać! Chętnie zbierzemy je razem i podpowiemy innym;)

 


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50