Zaczęliśmy najgorętszy sprzedażowo miesiąc w roku i mimo iż do Gwiazdki zostało trochę czasu, warto grudniowe wydatki zaplanować w taki sposób, żeby świąteczna gorączka nie spustoszyła naszych portfeli.

Od czego zatem zacząć planowanie świątecznych zakupów? Najlepiej od określenia potrzeb.

Wymień każdą osobę, którą chcesz obdarować gwiazdkowym upominkiem (tu pomocna jest kartka i długopis), a następnie rozpoznanie potrzeb tych osób. Może się okazać, że np. babcia cierpi na nawracające bóle pleców i marzy o macie do akupresury. Przygotowując się wcześniej do tematu prezentowego, macie również większą możliwość porozumienia się z innymi członkami rodziny i zorganizowania większego prezentu wspólnie, który dla jednej osoby mógłby być zbyt kosztowny.

Po skompletowaniu listy, wiedząc czego szukamy można przejść do zakupowych łowów.

Początek grudnia to też czas kiedy pojawiają się promocje w wielu miejscach.
Na początku polecamy przejrzeć internet, łącznie ze stronami znanych marek – może okaże się, że przesyłka będzie darmowa, albo choćby możliwy odbiór
w wybranym punkcie, co pomoże uniknąć biegania po wypełnionej ludźmi galerii handlowej i stania w kilometrowych kolejkach.

Co ważne, wybierając zakupy internetowe warto zachować pewien bufor czasowy. W okresie około świątecznym firmy kurierskie są mocno obciążone
i dostarczanie potrafi zajmować im nieco więcej czasu niż zwykle.

I najważniejsze- pamiętajcie, że czasami nie wielkość prezentu stanowi o jego sile, a jakość i pamięć o obdarowywanej osobie.

Własnoręcznie przygotowany ekologiczny kosmetyk, domowe pierniki, pomysłowa grafika oprawiona w ramę, przyniosą adresatowi dużo większą radość niż droga biżuteria.

Zadbajcie również o piękne opakowanie, które wbrew pozorom stworzycie za relatywnie niewielkie pieniądze, jeśli tylko poświęcicie temu tematowi chwilę uwagi.


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 32 441 91 50