Personnel Group to firma międzynarodowa, a główna siedziba spółki zlokalizowana jest w Gliwicach. Wchodzi w skład Grupy Personnel, która na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach HR, rekrutacji i selekcji oraz transgranicznym przepływie pracowników i usług.  Od 2004 roku pracujemy przekraczając granice, delegując pracowników do Niemiec, Francji, Austrii, Belgii i Szwajcarii. Wraz z dynamicznym rozwojem grupy nasze działania rekrutacyjne objęły Państwa Europy Wschodniej takie jak: Ukraina, Białoruś, Rumunia, Bułgaria, Mołdawia, Gruzja
oraz Azję- Indie, Nepal, Wietnam, Bangladesz, Uzbekistan, Tadżykistan, Kazachstan. Obecnie zatrudniamy 625 osób. 

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą z zakresu obsługi logistyki magazynowej. Nie dostarczamy tylko rąk do pracy- dostarczamy kompletną usługę popartą nowoczesnym zarządzaniem procesami kompletacji i stuprocentową odpowiedzialnością za nasz personel. Jeśli dodamy do tego indywidualne dostosowane zasady wspólpracy trafimy w potrzeby każdego, kto rozumie efektywność procesów outsourcingowych i leasingu pracowniczego. 
Oferując usługi outsourcingowe wyręczamy naszych klientów w czasochłonnych, żmudnych i wysoko specjalistycznych działaniach, uwalniajac jednocześnie od nakładów na zorganizowanie i utrzymanie własnych stanowisk pracy potrzebnych do tego celu. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność i ryzyko związane z tym skomplikowanych obszarem działalności. 

 

Personnel Group legitymuje się numer certyfikatu agencji pracy 20388