O Nas

Wizjonerzy i znawcy najnowszych technologii bez przerwy informują świat o nadchodzącej erze pełnej automatyzacji i wyparciu czynnika ludzkiego z procesów wytwórczych i organizacyjnych. O ile sztuczna inteligencja nie przejęła jeszcze menadżerskich stołków, a bezduszne ramię robota to nadal tylko narzędzie na taśmie produkcyjnej – w dalszym ciągu liczy się człowiek. Budując jakiekolwiek przedsięwzięcie biznesowe, trzeba liczyć się z najważniejszą siłą napędzającą procesy produkcji, sprzedaży, czy dystrybucji – ze sprawnie działającym zespołem wykwalifikowanego personelu.

W dynamicznym procesie dystrybucji towarów, logistyka magazynowa jest kluczowym ogniwem łańcucha dostaw. Sprawne funkcjonowanie centr logistycznych jest podstawą terminowego dotarcia produktu do miejsc sprzedaży z zachowaniem jego jakości. Centra logistyczne opierają swoją działalność na sprawnym dzieleniu towarów, korzystając z nowoczesnych sposobów zarządzania czasem pracy i wydajnością personelu.

Lecz co się dzieje, kiedy sposoby zarządzania zasobami ludzkimi nie przynoszą oczekiwanego efektu? Do współpracy muszą wejść specjaliści w dostarczaniu sprawdzonych pracowników magazynowych. To kompleksowa usługa przejmująca ciężar pozyskania, szkolenia i kierowania ludźmi w złożonym procesie kompletacji towarów.

Czy zrobią to lepiej? Zrobią to tak, jak Klient sobie zażyczy. To szereg indywidualnych rozwiązań, wypracowanych przez lata doświadczeń w pracy na wyłączność, w zespołach liczących setki osób, radzących sobie z długoterminowymi zleceniami lub gaszącymi pożary sytuacji kryzysowych.

Nie jesteśmy agencją zatrudnienia. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą z zakresu obsługi centr logistycznych. Nie dostarczamy tylko rąk do pracy – dostarczamy kompletną usługę popartą nowoczesnym zarządzaniem procesami kompletacji i stuprocentową odpowiedzialnością za nasz personel. Jeśli dodamy do tego indywidualnie dostosowane zasady współpracy trafimy w potrzeby każdego, kto rozumie efektywność procesów outsourcingowych i leasingu pracowniczego.

Grupa PERSONNEL INTERNATIONAL jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań personalnych w logistyce magazynowej. Obsługa centrów logistycznych to nie tylko zapewnienie Klientom efektywnego funkcjonowania jednego z najważniejszych ogniw w łańcuchu dostaw. To szereg indywidualnych rozwiązań obniżających koszty i umożliwiających naszym Klientom skupienie się na ich podstawowej działalności.

Określenia: innowacyjność i elastyczna oferta są obecnie podstawą marketingowej nowomowy. Wszyscy próbują być dynamiczni, szyć usługi na miarę i ciągle się zmieniać wychodząc naprzeciw potrzebom klienta. Jednak w naszym przypadku są to procesy wymuszone przez profil działalności i politykę wobec zjawisk w biznesie. Kiedy przeszło 15 lat temu pierwsze załogi wyjeżdżały do pracy w placówkach klienta nie można było przewidzieć tak szybkiego wzrostu zapotrzebowania na naszych magazynierów. Dzisiaj to tysiące pracowników, dziesiątki miejsc dystrybucji na mapie Polski i Niemiec, wiele z wyłącznością na naszą obsługę. To piętrowa struktura zarządzania zespołem w miejscu pracy, stała komunikacja z klientem poprzez naszych koordynatorów i indywidualne przeszkolenie naszych ludzi odpowiednie dla danego środowiska pracy.

Dla Personnel International satysfakcja Klienta jest najważniejsza. Nie jest ona jednak tylko pochodną zadowolenia z samej usługi, ale również z faktu jej dostępności dokładnie wtedy, kiedy Klient jest nią zainteresowany.

Brakuje rąk do pracy przed świętami?

Nieprzewidziane braki kadrowe spowodowane zwolnieniami?

Sezonowe, wzmożone zapotrzebowanie czy pożar sytuacji kryzysowej?

Wystarczy jeden telefon i można na nas liczyć.

Na bieżąco rekrutujemy nowych pracowników, przy tak dużym zapotrzebowaniu na naszą usługę bez przerwy uzupełniamy bazę kandydatów, ale to doświadczeni ludzie, którzy pracują z nami od lat stanowią siłę naszego zespołu.

Prowadzimy wszystkie sprawy kadrowo-płacowe naszych pracowników, trzymając rękę na pulsie obowiązującego w danym kraju prawa pracy i przepisów podatkowych – tym samym przejmujemy w pełni odpowiedzialność za naszych ludzi.

Dużo się mówi o socjalnej odpowiedzialności biznesu, a w obszarze delegowania pracowników to szczególnie ważny aspekt działalności przedsiębiorstwa. Tylko w teorii klienta nie musi obchodzić higiena pracy naszego zespołu. W praktyce, to kluczowy aspekt udanej współpracy, równie ważny jak wykonane przez nas normy. Dlatego dbamy o zakwaterowanie, dowóz do miejsca pracy, indywidualne szkolenia i możliwość awansu pionowego. Radzimy sobie z barierą językową, pomagamy załatwiać formalności. Ludzie cenią nas jako pracodawcę, a my doceniamy ich rzetelną robotę. Klient przesyła prognozę i sprawdza jej realizację – reszta należy do nas.

I najważniejsze: przede wszystkim liczymy na długoletnią współpracę. Jesteśmy dumni z faktu, że naszym kluczowym klientom nie mieści się w głowie by zrezygnować z naszych usług.

Dziesiątki dużych kontraktów pozyskaliśmy z polecenia. Nasza praca świadczy o jakości naszej firmy.

Wasz towar – nasi ludzie.